Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pa rekla sam da mi se svideo ali je trashy u izvedbi,kastingu,glumi..misim scena kada River sama pomlati sve one spodobe nije treshy?ajd molim te...ali to ne znaci da mi se ne moze svideti..a Elisiyum je klasicna akcija/pucačina...ne mogu se porediti..
Pa dobro, nije 100% ozbiljan film (kao ni serija), ali meni je tim drazi.
Link to comment

To sam i ja rekao za film a onda su krenuli da me ubedjuju da gledam "siru sliku" jer je to prvi od tri filma koja se planiraju i da ce tek to biti mega odlicno i blablablablabla...:puke:

Link to comment
To sam i ja rekao za film a onda su krenuli da me ubedjuju da gledam "siru sliku" jer je to prvi od tri filma koja se planiraju i da ce tek to biti mega odlicno i blablablablabla... :puke:
kakvu siru sliku kad su dijalozi i scene nepodnosljivi? "what's that on his head?", "looks like...new cells...in the state of...changing." wtf? :wacko:
Link to comment
kakvu siru sliku kad su dijalozi i scene nepodnosljivi? "what's that on his head?", "looks like...new cells...in the state of...changing." wtf? :wacko:
Upravo. Druga stvar, kad pravis vec film iz vise delova ti se potrudi da pojedinacni deo ima smisla i bude gledljiv... Ja posle prvog sigurno necu hrliti da gledam drugi a pogtovu sto sam vec dobrim delom i zaboravio radnju sto podrazumeva da treba "obnoviti gradivo" itd...
Link to comment

uzasan je prometeus, vise glupih dogadjaja i nelogicnih postupaka u cirka 2 cuke moze samo neki domaci scenarista da osmisli.dobro izgleda, al onda bolje da sam otiso u muzej i gledo neku sliku :fantom:

Link to comment

Odgledao oba thora. Šta znam, meni su ok oba. Drugi ima zaista spektakularnih momenata, scenografija, kostimografija je brutalna, efekti ne zaostaju, Natali Portman najlepša žena na svetu, i tako...

Link to comment
Ko bi rekao, gledajuci poster stice se utisak da je rec o ozbiljnom umetnickom filmu...the-last-stand-cd.jpg
Čuj, i poster za Terminatora ili Predatora bi mogao biti sličan, pa je opet reč o ozbiljnom filmu.edip - da, ja sam još i video da igra Forest Whitaker, a tu je i Eduardo Noriega, pa sam se živo ponadao da će biti nekog sadržaja, kad hoćeš đavola.... Edited by kobni zelaya
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...