Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

mi gledali Elysium sf akcija i pucačina,napeto do samog kraja sa raznoraznim gedžetima,svetlećim štitovima,letećim svačim.. a samo 5min patetike ..mi hepi
Meni se takođe dopada, ideja već viđena, zaplet (kraj) predvidiv, ali sasvim je ok. Nije dosadan.
Link to comment
Bellflowerhttp://www.imdb.com/...9/?ref_=nv_sr_1Ko daje pare da se snimaju ovakve debilne gluposti?
Apsolutno niko! :( Zato je i koštao ko polovan audi a6...Ali zato sad postoji opcija kickstartera pa je ista ekipa lagano skupila pare za novi projekat koji zvuči fuckin awesome, ako te to teši. :)

Da, fan sam i ne stidim se! Meni se film urezao, setim ga se često i dan danas. A to jako cenim jer odgledam svake godine gomilu ovih kao solidnih filmova, a koje mi ustvare ispare iz mozga posle sat vremena i nem pojma ni šta sam gledao, ni zašto...ovo definitivno nije svačija šolja čaja ali se pamti.

Edited by bob loblaw
Link to comment

To mi jedan od omiljenijih filmova te godine, a imam čak i soundtrack na kompu koji vrtim i dan danas...čudan sam ja čovek.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ma opušteno, nisam ja generalno za slušati me. Ni sam ne mogu da pohvatam sopstveni ukus uglavnom.A i u startu sam slab na ove DIY projekte i pravljenje filmova iz čiste ljubavi i entuzijazma, pa ih gledam drugačijim očima no neki običan studijski film recimo...ali sve to na stranu stvarno ovo mi stvarno bilo dobro!Kad smo već kod DIY aj gledaj upstream color, spominjem ga svako malo i niko ništa. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment
Apsolutno niko! :( Zato je i koštao ko polovan audi a6...Ali zato sad postoji opcija kickstartera pa je ista ekipa lagano skupila pare za novi projekat koji zvuči fuckin awesome, ako te to teši. :)

Da, fan sam i ne stidim se! Meni se film urezao, setim ga se često i dan danas. A to jako cenim jer odgledam svake godine gomilu ovih kao solidnih filmova, a koje mi ustvare ispare iz mozga posle sat vremena i nem pojma ni šta sam gledao, ni zašto...ovo definitivno nije svačija šolja čaja ali se pamti.

Hahaha, vidim da su skupili pare, biće i filma. Simpa ekipica, nadam se da ću naći vremena da pogledam neki od njihovih filmova, mada bi bilo bolje kada bi to mogli ovde da gledamo u bioskopu, pa da mogu na taj način da ih podržim, jbg.edip - inače, vidim da je Bellflower koštao 17 000 dolara, a zaradio deset puta više, ako ja razumem dobro ove cifre na imdb-u. To je projekat! Edited by kobni zelaya
Link to comment
Meni se takođe dopada, ideja već viđena, zaplet (kraj) predvidiv, ali sasvim je ok. Nije dosadan.
ma da,prosto i jednostavno zaabavvaa..a danas gledali Serenity (2005) omg kakvo smece,greota ideje i sasvim pristojne sf scenografije...ali ja volim takve,treshi pa jos i sf filmove tako da je meni bilo zabavno :lolol:
Link to comment
:lolol: :lolol: omg ima i serija?!pa ja to moram da gledam!! e jbga nisam znala,ja sam ljubitelj/pocetnik u sf zanru..a videla sam na sf serijama da se spominje al ih nisam shvatila ozbiljno a film je bio potpuni random izbor..
Link to comment
ma da,prosto i jednostavno zaabavvaa..a danas gledaliSerenity (2005) omg kakvo smece,greota ideje i sasvim pristojne sf scenografije...ali ja volim takve,treshi pa jos i sf filmove tako da je meni bilo zabavno :lolol:
Elysium ti dobar a Serenity smece? Bolje se mani SF-a.
Link to comment

pa rekla sam da mi se svideo ali je trashy u izvedbi,kastingu,glumi..misim scena kada River sama pomlati sve one spodobe nije treshy?ajd molim te...ali to ne znaci da mi se ne moze svideti..a Elisiyum je klasicna akcija/pucačina...ne mogu se porediti..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...