Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Counselorthe-counselor-poster-2.jpgKormak Makarti i ja definitivno nismo na istim talasnim duzinama. Mozda sam ja jos mlad, ili neznalica, ali njegovo "filozofiranje" ne kapiram. (Moram da dodam napomenu: jedino sto ima veze sa njim, a da se meni dojmilo je film No Country for Old Men, ali zasluge za to sklon sam da pripisem braci Koen). Pride, mislim da je ovo moglo biti bolje da je rezirao neko drugi, a ne Ridli Skot. Glumci su dobri, ima film atmosferu, osecam neku "prijatnu" nelagodu nakon gledanja i ne mogu reci da mi donekle nije zagolicao mastu, ali Makarti i ja se vidimo nekom drugom (zgodnijom) prilikom.Da, dodao bih jos dve stvari.

Prvo, film toliko asocira na Breaking Bad da je neprijatno, kao ono kad neki film/serija/knjiga postigne veliki uspeh, a onda drugi pokusavaju da jasu na tom talasu praveci jeftine ripoffove. Drugo, moram da pohvalim dve scene. Prva je kad se Kameron Dijaz "jebe" sa Ferrarijem. Scena nam na nesuptilan ali efektan nacin pokazuje da je u pitanju lik sponzoruse koja je tu samo zbog love, sa planom da zaljubljenog/da ne kazem zaludjenog muskarca oslobodi viska para. I druga je ubistvo Bredovog lika. Dobro rezirana scena, eventualno je moglo bez onog preterivanja sa krvlju na kraju.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ceremony (2010) Ugasio u 44. minuti. Ni poluvreme nisam izdr'žo. Teško smeće.Ne znam samo šta će Umi Turman, ovakvi filmovi. Ne pamtim u poslednje vreme da je snimila nešto valjano. Diggers (2006)Dobar. Spori ritam filma sjajno prati ovu lepu priču, punu živopisnih likova,Ocena na IMDb-u pogođena. Može u preporuke.

Link to comment

Bravo zato što uoči referenduma u Hvatskoj, koji se održava na dan osnivanja Jugoslavije, na ovaj način afirmišeš i te sklonosti, ali bez toga ti je replika bulja, reč koju bi poslovično dodala Bulokova...

Link to comment

Uživao u oba (ionako sam ih gledao kao 1 iz 2 dela)715513-mesrine-instinct-mort-ennemi-public.jpgA posle mnogo decenija se podsetio ove ljupkostiUn%20taxi%20mauve.jpgKopija koja kola torentima ima katastrofu od prevoda (mislim da je neko ubacio francuski titl u Google Translate)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...