Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

mi gledali Elysium sf akcija i pucačina,napeto do samog kraja sa raznoraznim gedžetima,svetlećim štitovima,letećim svačim.. a samo 5min patetike ..mi hepi

Edited by ivy
Link to comment

Crane World (1999)Ovaj film na realističan način prikazuje borbu običnog čoveka u vreme ekonomske krize.Da ne znam da je snimljen u Argentini bio bih ubeđen da se radnja dešava u realnom vremenu, u Srbiji. A pošto naši reditelji se ne bave socijalnim temama, mislim da bi trebali da uvezemo ovakve i slične filmove. Da puštamo po trgovima i ruralnim mestima kako bi se ljudi konačno dozvali pameti. Preporuka samo za ozbiljne filmofile i one kojima ne smeta crno-bela fotografija.

Link to comment
frances ha, jes hipsterski film, ali simpatičan.
+1Sjajni dijalozi i fantastična crno bela fotografija, po uzoru na filmove francuskog Novog talasa.Jedan dijalog se izdvaja od ostalih:

Kad Frensis, čestita Sofi, i njenom dečku(koji treba da sahrani dedu) na veridbi i kaže:"Čestitam na veridbi! I moje saučešće".

Link to comment
PrisonersDrago mie što nisam trošio novac za kartu. Film koji u početku i sredinu obećava totalno je zasran glupim, nepovezanim, zbrčkanim, nerealnim i nelogičnim raspletom™. Motiv™ za koji saznajemo da je pokretač zlih zbivanja u filmu je ispao direktno iz B-filmski trešerskih scenarija™.
koje je sranje ovaj alexander olivera stona. užas
Meni je to super film. Šadap! :mad: Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Evo uzela da gledam Hodejegerne i izgleda da ce biti bas fun, ail ne mogu da nadjem ni jedne subs koji su dobro sinhronizovani. Vrtim vec osme. Pfff... :(
prevod koji imam je OK. čini mi se da je skinut pomoću BS plejera. neko je ovde pominjao subtitle workshop. ja sam sa njim uspešno sinhronizovao par prevoda.inače, prethodne nedelje, tamo dole, sam gledao vrlo dobar "noćni voz za lisabon" sa sjajnim ekipama glumaca. meni nepoznatim portugalcima, engleskom: džeremi ajronsom, šarlotom rempling i tom kortnijem i nemačkom: bruno ganc, martina gedek, lena olin. pogledajte. zanimljiva priča iz salazarovog perioda.dalje, podsetio sam se američkih porodičnih drana iz sredine prošlog veka: "heart is the lonely hunter" i "rebel without a cause". dobri stari filmovi.na kraju, jedan koji nije izdržao teret vremena. krimić o pljački banke "the league of the gentlemen" iz 1960. sporo sa puno priče, mnogo oružja i buke. stvar malo popravlja engleski humor. sećam se da mi se veoma dopao kada sam ga gledao kao klinac. Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...