Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pa sad malo mi neverovatno da niko ranije nije gvirnuo ispod auta prilikom prvog pretresa kuće..kad bi cepidlačili svašta bi se zagrebalo, al ajd ok je film
Da, to je i moja jedina zamerka, iz razloga što je prilično očigledna. Ali film (scenario, režija, gluma,..) je stvarno odličan, tako da se ta greška može lako progutati.
Link to comment
ne znam zašto na imdb o v a j film ima ovako nisku ocenu.po meni je prilično dobar.
Verovatno jer ima polukolažni plakat... Btw, nemoj gledati ocene na imdb-u, to ocenjuju mnogo glupi ljudi. Ako ti treba neka normalna preporuka, onda idi na rottentomatoes.
Link to comment
Uh, uzdrman sam, iscrpljen, umoran, emotivno prazan. Fantastican film, mislim da poslednjih, ne znam, 30-45 minuta nisam disao, na kraju sam bio na ivici suza od emotivnog naboja koji raste geometrijskom progresijom od pocetka filma do zavrsne scene, koji negde prosto mora da se isprazni. Tom Henks pokidao. Paul Greengrass je majstor.
Obišao sam forum odlogovan pre 5 dana i ovaj post mi je uspeo da se ureže u sećanje...Dakle, šta reći, to ste Vi...Razmišljam, Sludge, da li nakon ovoga moram i da ti persiram?
Link to comment

Da li si ti Setembrini ili Lars fon Trir i zašto Hans Kastorp nije t®ebalo da odjebe obojicu?EDIT: dodao ovo u krugu, ispravio omašku pri kucanju, heh :D

Edited by Ajant23
Link to comment
Verovatno jer ima polukolažni plakat... Btw, nemoj gledati ocene na imdb-u, to ocenjuju mnogo glupi ljudi. Ako ti treba neka normalna preporuka, onda idi na rottentomatoes.
ili allmovie Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...