Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kapringen, jašta....zbilja odličan.A kad sam već tu da kažem i da sam pre njega gledao 2 guns....ne znam zašto sam gledao 2 guns. Ne sećam se o čemu se radi u 2 guns. :(Što se mene tiče i dalje mislim da je Bay objasnio ove godine što se tiče tih holivudskih zajebancija, a vi kako 'oćete. -_-

Link to comment
Jel opet prisutan njegov shaky camera trademark? To me tako nervira kod njega..
kako me je ovo užasno nerviralo u toku filmane znam šta je poenta toga, onoliki brod se svakako ne ljulja, čemu onda veštački izazivati mučninu kod gledalaca?
Link to comment

Pa to je taj dokumentaristicki stil. Takvi su mu svi filmovi, nema to veze sa morem, talasima i ljuljanjem brodova i camaca, ljulja se njemu i na obali :D Ovde konkretno mislim da bas doprinosi stvaranju osecaja napetosti, haoticnosti i mucnine situacije.

Link to comment

dallas buyers club http://www.imdb.com/title/tt0790636/matthew i jared pa ono je melem za oci...kakav ritam, momenti.....moji favoriti za oskara. sjajan film. udara u srce samo tako. pustih suzu u par navrata.naravno jos se vise iznerviram koliko je ljudska rasa retardirana, pa nisam ja luda sto IGNORISEM advokate, doktore, sistem....sve nam je nametnutno ... e pa necete od mene ...

Edited by mustang
Link to comment

nemoj molim te da se pravis pametna...ja ovde pricam o korupciji na najvisem nivou gde te kljukaju svakojakim govnima...vojna i farmaceutska industrija su najvece zlo sto postoji. pricam o nepravdi zbog koje ne smem da se nerviram jer bih verovatno cir fasovala.... jebeni fda i govna motherfuckers...a ovamo nas kljukaju monsitom ...jebena kalifornija gde i prdez prolazi kroz charcoal nema uredjen food labeling...shatro nisu kalifornijanci glasali za to?!?!?!? to kao kad bi mi neko rekao da ne pricam srpski.anyway nisam nista lomila u zivotu.....znam da padam a valjda me nece neka nesreca strefiti... ima naravno dobrih doktora, humanih, mada ih je sve manje jer ih birokratija za koju rade guta i unistava struku....but jared leto :) milica ....pa taj deckic ne stari a tek mu 41 banka :) milica :)

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...