Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Frensis Ha, je odličan film. A kad smo već kod ovog sjajnog reditelja, obožavam njegove dijaloge, humor i skoro svi njegovi filmovi su za mene mala remek-dela. Preporučio bih sve njegove filmove a posebno mesto kod mene zauzima njegov fenomenalan mali film, sastavljen kroz tri prepletene priče; Highball (1997) nwAKpfUROXw8E9QFi12H1AqJ01m.jpg

Link to comment

iz trećeg pokušaja pogledo 2 days in NY. vinsent galo momenat je najsvetliji i to ako se baš jako nategne. u secanju mi da su dva dana u parizu zabavnija. onaj drugi tip je više patio. svejedno ova džuli delpi deluje dovoljno uvrnuto da joj dam šansu sa onim after sranjima..

Link to comment

enderova igrafilm prati radnju knjige, skoro sve bitne scene su tu, ali je isto tako sve nekako skraceno, osakaceno i do zla boga pojednostavljeno i povrsno. film nema nikakav ritam, gluma je ocajna. kao kad bi neko citao pjesmu potpuno monotonim glasom, bez pauza i naglasavanja. bitni likovi iz knjige, valentina, piter i mazer rekam su svedeni na sporedne uloge a neke fensi stvari su besmisleno stavljene u film.mozda sam ja ocekivao vise zbog toga sto sam citao knjigu, ali opet neke druge knjige, kao sto je gospodar prstenova, su mnogo bolje ekranizovane.

Link to comment

Judy Berlin (1999)Judy_Berlin_1999.jpgFenomenalan filmski debi Erika Mendesena, prava šteta što nije snimio više filmova. Ima još jedan snimljen 10. god. posle ovog malog remek-dela: (3 Backyards iz 2010.)Odlična priča koja se dešava za vreme misteriozno dugog pomračenja Sunca, u jednom mirnom i učmalom gradiću sa živopisnim likovima.Sjajno su odigrale ,Edi Falko kao i Medlin Kan, (nažalost njena poslednja uloga) Preporuka!

Link to comment
o0a1ox.jpgdokumentarno-eksperimentalni film napravljen od zvuka sa magnetofonskih traka, pronadjenih u koferu kupljenom na e-bayu. 60 sati materijala, koji su nekoliko godina tajno slali jedno drugom dvoje ljubavnika, sredinom 60-ih. od obicnih svakodnevnih poruka, razgovora o vezi do dahtanja i stenjanja.zanimljivo je, ali ne 70 minuta.

">

Link to comment
enderova igrafilm prati radnju knjige, skoro sve bitne scene su tu, ali je isto tako sve nekako skraceno, osakaceno i do zla boga pojednostavljeno i povrsno. film nema nikakav ritam, gluma je ocajna. kao kad bi neko citao pjesmu potpuno monotonim glasom, bez pauza i naglasavanja. bitni likovi iz knjige, valentina, piter i mazer rekam su svedeni na sporedne uloge a neke fensi stvari su besmisleno stavljene u film.mozda sam ja ocekivao vise zbog toga sto sam citao knjigu, ali opet neke druge knjige, kao sto je gospodar prstenova, su mnogo bolje ekranizovane.
Kakav je u odnosu na Hunger Games?
Link to comment

obnovih znanje u središtu zemlje. bili bi to odlični filmovi da su sa manje ili bez vudi alena. ovako su samo vrlo dobri. a i glumci su zaista glumci. radi se o eni hol, hani i njenim sestrama.gledao sam i "M" frica langa. izvanredan krimić iz '31. i dva glupava filma "dieu est grande........" sa odri tatu i "kiss, kiss,bang,bang". ovaj drugi nisam uspeo da svarim do kraja. odustao sam u 42 minutu.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...