Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Imaš i ovaj odličan ako si propustio: Mother and Child (2009)
Ja, ja... Jeste Markesov sin, ali je brate mili snimio obični mediokritetski film...EDIT: Nova strana, pa da ljude poštedim da čitaju previše od zakintosa, samo sam dodao quote... Edited by Ajant23
Link to comment

Al' si načitan :lolol:Stručnjak Ajant, sa završenom resavskom školom daje komentar...To kod tebe me uvek iznova fascinira. Iskopaš sve što je dostupnona netu o zadatoj temi, i onda prospeš svojim palanačkim duhomnekakvo stručno mišljenje. Nemoj da se ljutiš, znam da o Bunjuelusve najbolje, ali morao sam ovo da ti kažem. Nadam se posle ovestudije o Ajantu, neće krenuti i njegovo mitsko Ajantovo ludilo.Bes, ili ne daj Bože, njegova sujeta. Pozdrav, i svako dobro.

Link to comment
Ja, ja... Mediokritetsko smeće gore od dna koji su već uspostavili scenarista i reditelj...
pretpostavljam da si mislio na ovu dvojicuhttp://www.imdb.com/.../?ref_=tt_ov_drhttp://www.imdb.com/.../?ref_=tt_ov_wrne znam na koja njihova ostvarenja si mislio (ili na njihov kompletan opus?) ali od zak snajdera recimo meni se nikako nije svideo watchman koji se ovde većini sviđa i sucker punch, recimo...ali zato mi se svideo 300 i dawn of the dead (isto gp) Edited by BlackGeorge
Link to comment

Borthers Bloom je jedan od najgorih filmova koje sam ikada gledao. Besmislen, izveštačen, loše snimljen (ne samo da je sniman kod nas, nego izgleda kao domaći film), patetičan. Katastrofa.

Link to comment
De si to iskopo da gledaš, jbt!
Ma nisam ga sad gledao, nego kad je izašao, i to u biskopu :isuse:Pomenula Ajvi da joj se nije svideo, pa čisto da se nadovežem. Edited by Syme
Link to comment
Meni je "Crazy, Stupid, Love" dobar film, a ova druga dva su bezveze. Meni to nikako nije ista kategorija.
+1, i meni je CSL bio ok. Izuzev tog glupog naslova.
Link to comment
Borthers Bloom je jedan od najgorih filmova koje sam ikada gledao. Besmislen, izveštačen, loše snimljen (ne samo da je sniman kod nas, nego izgleda kao domaći film), patetičan. Katastrofa.
meni je slatka ona japanka. inace vidi se, na los nacin, da su na filmu radili tzv. nasi ljudi. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
meni je slatka ona japanka. inace vidi se, na los nacin, da su na filmu radili tzv. nasi ljudi.
:lolol:stefan-kapicic.jpgKada je prvi put otišao u Svetušumu sa filmom u kojem je debitovao, svima se predstavljao kao Montenigrijan. :s_dj:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...