Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa ako me već pitaš, sound editing je takav da zvukovi prirode, naročito zvuci lišća, zvuče izoštreno i neprestano su u bekgraundu, što doprinosi uživljavanju u osećanje usamljenosti junaka. Meni je to baš upalo u oči - rešenost autora da prirodu stavi u prvi plan, da "utopi" junake u predelu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Neshvatljivo mi je kako to da sam tek juče gledao "Tri sahrane Melkijadesa Estrade".
Нисам никад ни чуо за тај филм (ако ће ти бити лакше). Тј. сад јесам, и изгледа занимљиво.
Link to comment

Tri sahrane... je zaista odlican film. Meni je enigma zasto je americka akademija potpuno ignorisala ovaj film posle uspesne premijere u Kanu.edit:79621_large.jpgOdgledah "final cut" Wicker Mana iz 1973. koji se sad pojavio na Blu-ray i malo sam razocaran. U odnosu na tzv. bioskopsku verziju od 87 minuta, ova verzija je duza svega 4-5 minuta, bez nesto znacajnih dodataka za pricu. Bas su mogli na 40-godisnjicu da odrade pravu konacnu verziju od 100 minuta. Izgleda da ce se na nju morati cekati do 50. rodjendana..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
Tri sahrane... je zaista odlican film. Meni je enigma zasto je americka akademija potpuno ignorisala ovaj film posle uspesne premijere u Kanu.edit:79621_large.jpgOdgledah "final cut" Wicker Mana iz 1973. koji se sad pojavio na Blu-ray i malo sam razocaran. U odnosu na tzv. bioskopsku verziju od 87 minuta, ova verzija je duza svega 4-5 minuta, bez nesto znacajnih dodataka za pricu. Bas su mogli na 40-godisnjicu da odrade pravu konacnu verziju od 100 minuta. Izgleda da ce se na nju morati cekati do 50. rodjendana..
Ali je zato rimejk nenadjebiv mastrpis: hauditget brnd? hauditget brnd? aaa, not d biz, maj ajz! Edited by Radagast
Link to comment

Dugo mi Snow White and the huntsman stajao na hardu, sve dok ga nisam obrisao. Večeras kod ortaka i on kao aj da gledamo to, reko aj...I jako prijatno se iznenadim. Odlično skockana bajka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...