Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Svidela mi se ova lista, jer kako reče autor: "Ako ste umorni od čudovišta i zombija sa ovim filmovima možete dobiti nešto novo".Inteligentno sastavljena lista koja pokriva različita vremena i prolazi kroz različite kulture...Možda nekome bode reč "klasik", ali mislim da ovi filmovi daju poseban kvalitet ovom zaboravljenom žanru.Kad sam već ovde: The Way Way Back (2013) Može se svrstati u tinejdžerske, ali svakako i odrasli će uživati u njemu. Super film koji niko neće mrzeti.Ali nisam siguran da će neko imati simpatije prema liku kojeg tumači, Stiv Kerel. :twak: Preporuka...

Link to comment
antichrist nazi fon trira klasik? really?
jes debilno.generalno nije losa lista, mada ni u snu ne bih nigth of the hunter ili videodrom ili the vanishing ili zacutale janjce nazvao hororom.ako cemo vec tako, ima tu jos mnogo dobrih, i boljih filmova.
Link to comment
film dosta dosadan medij za prikazivanje svemira imho.
nesto mi palo na pamet, ima u filmu kad bulok kaze da ce joj nedostajati tisina iz svemira kad ode kuci. to zvuci zastrasujuce i nezemaljski! ali svemir u grevitiju nije taj svemir. u filmu nema tisine, do pola filma brblja kluni ko dosadni sajdkik iz crtanog filma a od pola ide koldplej na ripit dok bulok prica sa sobom.i slicno avataru, tamo su vanzemaljci smesno antropomorfni (pokahontas! pokahontas!), ovde svemir kad se predstavi ponasa se ko okean iz crtaca, junaci plivaju po njemu ko u finding nemo, inace dosta boljem iskejp trileru.
Link to comment
nesto mi palo na pamet, ima u filmu kad bulok kaze da ce joj nedostajati tisina iz svemira kad ode kuci. to zvuci zastrasujuce i nezemaljski! ali svemir u grevitiju nije taj svemir. u filmu nema tisine, do pola filma brblja kluni ko dosadni sajdkik iz crtanog filma a od pola ide koldplej na ripit dok bulok prica sa sobom.i slicno avataru, tamo su vanzemaljci smesno antropomorfni (pokahontas! pokahontas!), ovde svemir kad se predstavi ponasa se ko okean iz crtaca, junaci plivaju po njemu ko u finding nemo, inace dosta boljem iskejp trileru.
ma da a posebno na pocetku kad se Kluni voza okolo i onaj drugi djuska..jesu malo smesni detalji i daleko od realnosti ali camon dobra je zabavaaaa :D
Link to comment
odličan film. skoro kao pozorišna predstava. s obzirom da je kevin spacey fenomenalan glumac i da je u početku svoju glumačke karijere i glumio u pozorištima ovde se snašao kao riba u vodi. danny devito je isto bio maestralan.
Šta li bi ovo trebalo da govori da mi je samo biti na tragu?Koga boli uvo za početak karijere glumca kome je to filmska ekranizacija trećeg pozorišnog komada nakon Glengaryja i Hurlyburlyja i koji stalno radio u pozorištima i, četiri godine kasnije nakon filma koji pominješ, došao na čelo londonskog pozorišta, zbog čega je posle dobio i priznanje od kraljevske porodice...Čak je u to doba, kada je izašla The Big Kahuna, dobio Oliviera za ulogu u pozorišnoj postavci drame O'Neala, čiju je najuspešniju filmsku ekranizaciju radio John Frankenheimer, koji se snašao u njoj zato što je u početku karijere radio na televiziji, a glavnu ulogu mu je igrao glumac koji je pri korenu porodičnog stabla imao Thomasa Jeffersona i Georgea Washingtona...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...