Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

i mi gledali greviti. izgleda strava i bas klaustrofobican na pocetku! mojoj devojci u celosti strava, ja sam se iskljucio negde s klunijem. al to nije vazno posto ni odiseju nisam odgledo od dosade, a tolko sam pokusavao. film dosta dosadan medij za prikazivanje svemira imho.i sta je s kuaronom i ubijanjem dece?! haha kako je glup za pisanje i muziku u filmu haha.u svemu, najmanje elegantan pixarov film, ali kluni odlican baz lajtjr!

Link to comment
Probao sinoć da gledam. Odlična ideja, pristojan početak, a onda potpuni raspad. Nemotivisani potpupci, proizvoljnosti, self- conscious quirkiness, itd.Zaspao sam pola sata pred kraj.
meni je bas pocetak bio bzvze..zabava pocinje tek od oko 20tog minutaa kraj je najbolji...realno nemas pojma
Link to comment

WWZ pogledao pre par dana, ocekivao tesko djubre, dobio malo vise od toga. U principu moze da se pogleda, ali ne ocekivati previse. Sinoc pogledam famozni 500 Days of Summer, jedva izdrzao da ne zaspim u par navrata. Mediokritetstina najobicnija, plus uzasno iritantan Gordon-Levit. Ocena 7.8 na imdb misterija.

Edited by ducca
Link to comment

Za WWZ ste u pravu, mada realno se ne može više ni očekivati kad pokušaju da snima zombie film koji će ujedno biti PG13 - nigde krvi, nigde ubijanja, samo trčanje i bežanje :blink:

Link to comment
Za muvi koji se koliko-toliko bazira na RL™ priči (a koju sam izlistavao po netu pre nego što sam gledao film) meni je ovo sasvim dobra dramatizacija. To što se igra stereotipima, so what?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...