Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Edit: odgledam sam pacific rim. Iako su mi kod ovakvih flimova low kriterijumi u smislu tolerancije svega nečega, na par momenata neizdržljivo patetike po sekundi filma. Priča je jako (pre)providna, al da ne spojlerujem, a mrzi me da stavljam tagove. Izvedba je zato ok.Sve u svemu, zabavan je.
+1Dobro je, dakle ipak nije samo do mene.
Link to comment

Ako bi neko u tuckwood da gleda gravity, da znate da ne morate da rezervišete karte. Kada sam pitao gospođu što ne moram, šta ako bude ljudi više od kapaciteta, ona kaže, neće. Ja reko kako znate, a ona će "valjda radim ovo dugo, iskusna sam". Reko dobro, dolazim!

Link to comment
Ako bi neko u tuckwood da gleda gravity, da znate da ne morate da rezervišete karte. Kada sam pitao gospođu što ne moram, šta ako bude ljudi više od kapaciteta, ona kaže, neće. Ja reko kako znate, a ona će "valjda radim ovo dugo, iskusna sam". Reko dobro, dolazim!
U Fontani bilo nas osmoro juce a bioskop kida kako je sredjen. :cry:
Link to comment
U Fontani bilo nas osmoro juce a bioskop kida kako je sredjen. :cry:
+1 odlican bioskop stvarno. Ja otisao slucajno tokom proslog FESTa i prijatno se iznenadio.
Link to comment
Ako bi neko u tuckwood da gleda gravity, da znate da ne morate da rezervišete karte. Kada sam pitao gospođu što ne moram, šta ako bude ljudi više od kapaciteta, ona kaže, neće. Ja reko kako znate, a ona će "valjda radim ovo dugo, iskusna sam". Reko dobro, dolazim!
meni isto rekla a sala na kraju bila krc puna...
Link to comment
meni isto rekla a sala na kraju bila krc puna...
Moja srećom prazna, nas 10ak. Iza mene i ortaka par koji melje kao da sedi kući i gleda film ispred tv-a. Što se tiče filma.. Nisam raspamećen kao neki. Mislim, film je vizuelni spektakl, tu nema priče. Uživao sam u svakom kadru i 3D (prvi dobar posle avatara) zaista učini da se na mikrosekund osetimo kao da lebdimo tamo negde sa njima. Ali radnja je prilično straight forward. Nema se mnogo prilike za egzibicije sa pričom, i tu dinamika filma malo plaća danak. Manje više se zna od početka šta će da se desi na kraju, i to je to. Opet mu dajem 7, možda čak i 7,5. Definitivno je film za 3D bioskop, pa ne časite časa...

Nego, što je ona njega pustila? Što ga nije samo povukla ka sebi? I ako mi je nešto višak u filmu, to je priča o ćerki i mali momenti nepotrebne patetične priče, pozdravi je u raju i sl :cry:

Link to comment

meni nije bijo dobar... jos manje strasan..... al vidim da je na Tarantinovoj listi za 10 najboljih filmova ove godine, pa eto.... licno bih volela da malo obrazlozi to...

Link to comment
Znači valja Conjuring? Ja ga kupio™ odavno, ali nemam društvo za horore a nikako da se nateram da pogledam sam...
ma gledaj sam...ja povela sestru da me drzi za ruku na paranormal activity...pola filma sam prezmurila a ona odspavala...horore gledam u sred bela dana jer nema sanse da bih mogla da zaspim posle..i onako nocu svasta sanjam i odem u nebesa ....ako umrem u snu, to ce biti od kosmara koji sanjam.
Link to comment

E pa ja ga gledao sam i to uvece. Hipi kao ljubitelj horora ipak ima vise iskustva pa joj nije bio strasan. Ja ga gledao zbog Tarantinove preporuke.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...