Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

gravity-movie-poster.jpgIzvrstan! Konačno da neko iskoristi savremenu tehnologiju za ozbiiljan SF, umesto za džinovske robote, elisijume, itd.Film bez greške.Edit: Bulok lepša nego ikad! Edited by Syme
Link to comment

Pogledao Trance samo zbog gole Rosario :wub: spreman da ga izhejtujem najstrašnije. kad ono... svidelo mi se! :unsure: Ne znam šta mi se dešava, bolestan sam, šta li... nemam apsolutno ništa loše da kažem :ph34r:Evo, ajde, nervira me McAvoy čim ga vidim i čujem. Ali to je više generalno, nema veze s filmom.8536477947_9d92a985c3_o.jpgAko nisam pomenuo ranije, gola Rosario je totalno gola :wub:

Link to comment
gravity-movie-poster.jpgIzvrstan! Konačno da neko iskoristi savremenu tehnologiju za ozbiiljan SF, umesto za džinovske robote, elisijume, itd.Film bez greške.Edit: Bulok lepša nego ikad!
+1gledao ga u tuckwoodu u ne-3d verziji.verujem da bi mi u 3d pozlilo.
Link to comment
gravity-movie-poster.jpgIzvrstan! Konačno da neko iskoristi savremenu tehnologiju za ozbiiljan SF, umesto za džinovske robote, elisijume, itd.Film bez greške.Edit: Bulok lepša nego ikad!
+290 minuta ciste filmske magije. Iako nisam fan 3d, ovo je definitivno film za to. Ko ga propusti u bioskopu, kajace se..
Link to comment

Edit: Ima li gde Gravitacija u BG a da nije u 3D posto vidim da u DC ima samo 3d varijanta a ovi drugi su zatvoreni? Slepac, ne videh dobro sve postove iznad. U svakom slucaju dilema je beciti oci na 3D ili ne... :unsure:

Edited by ducca
Link to comment

Ima gravitacija u tuckwoodu da nije 3d, ako ne lažu na svojoj web prezentaciji™.Mislim da ću da šacnem večeras.Edit: odgledam sam pacific rim. Iako su mi kod ovakvih flimova low kriterijumi u smislu tolerancije svega nečega, na par momenata neizdržljivo patetike po sekundi filma. Priča je jako (pre)providna, al da ne spojlerujem, a mrzi me da stavljam tagove. Izvedba je zato ok.Sve u svemu, zabavan je.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Gravity je film 6.5/10 i da peva.Svaka cast za pocetak i ceo uvod u radnju. Svemir. Tih. Mistican. Mocan. Beskrajan... Snimano skroz dobro, pogtovu da impresionira u 3D prikazivanju. Zvuk - mocan.Kome je nedostajala Sandra Bulk iz Brzine I ima da se odusevi. Opet je jaka a ranjiva a slatka. Clooney je kul baja i u svemiru.Film je dobra SF zabava al' daleko od nekih pompeznijih epiteta.

Link to comment

11.6 (2013) Juče naletim na jednu istinitu i zanimljivu priču u "Večernjim novostima". O momku po imenu Toni Musolin, poreklom sa ovih prostora.Koji je počinio jednu od najvećih pljački u istoriji Francuske. O njemu je snimljen i ovaj film a glavnog lika igra sjajni François Cluzet...Da ne bih otkrivao samo još da kažem da je postao vrlo popularan, možda i heroj, a ima i onih koji ga zovu: "Arsen Lupen" 21. veka...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...