Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

bilo je to tamo dole u "središtu zemlje". pustio sam šlezingerov "Sunday, Bloody Sunday" s piterom finčom i glendom džekson. nekako se potrefilo sa događajima oko prajda. palo mi je na pamet da bi bilo zgodno da ga je neko emitovao na TV baš na dan odložene parade. možda dogodine? inače, film je odličan.

Link to comment

Svojevremeno ga gledao kao premijerni izlazak u bioskop sa tadašnjom devojkom. NIje baš film za "first date", ali je svejedno odličan pa smo se mogli odmah izrazgovarati ozbiljnijih stvari.Večeras pogledao Midnight Run (1988)MidnightRunPoster.jpgIma malo šupljina u scenariju, ali generalno zabavan film sa jakim ukusom 70ih, iako je snimljen 88.

Link to comment
jeste :)inače nisam gledala Notebook i Nelsona, ali ovaj je isto dobar i neobičan(taj je inače bio prvi gde sam ikada videla Goslinga, i dugo vremena mi bio "onaj lik iz Stay")
I meni se bas svideo Stay, volim te filmove gde se preplicu snovi i realnost...od njegovih ranijih filmova dobar je i The United States of Leland (2003)Ne mogu da verujem da sam odgledao 18 filmova od Goslinga, jedino nisam video njegova prva dva s kraja 90-ih, ali od Remember The Titans do Only God Forgives, sve sam vec gledao :huh:Taman sam krenuo da mu gledam profil na IMDB-u trazeci jos neki zanimljiv film, kad ono ispade da sam vec odavno njegov fanboy...trebao sam to da shvatim cim mi se svideo Drive, a ja se pravio lud...
Link to comment
I meni se bas svideo Stay, volim te filmove gde se preplicu snovi i realnost...od njegovih ranijih filmova dobar je i The United States of Leland (2003)Ne mogu da verujem da sam odgledao 18 filmova od Goslinga, jedino nisam video njegova prva dva s kraja 90-ih, ali od Remember The Titans do Only God Forgives, sve sam vec gledao :huh:Taman sam krenuo da mu gledam profil na IMDB-u trazeci jos neki zanimljiv film, kad ono ispade da sam vec odavno njegov fanboy...trebao sam to da shvatim cim mi se svideo Drive, a ja se pravio lud...
E, kakav je Drive?Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
gde si gledao? u bioskopu u kragujevcu ili si ga "kupio"?
U bioskopu u KG-u. Da li zato sto je subota vece ili sta, ali bilo bas dosta ljudi, sigurno oko 50. Pritom se film daje vec prilicno dugo, iznenadio sam se. Mada su nas ubile neke klinke sto dodju u bioskop da jedu i slikaju se za fejs. Inace, da dodam, u filmu ima i previse hriscanstva za moj ukus :D
Link to comment

Гледах Прометеја. Визуелно богато, све остало сиромашно. Ни приближно раним радовима легендарног редитеља.

Link to comment
U bioskopu u KG-u. Da li zato sto je subota vece ili sta, ali bilo bas dosta ljudi, sigurno oko 50. Pritom se film daje vec prilicno dugo, iznenadio sam se. Mada su nas ubile neke klinke sto dodju u bioskop da jedu i slikaju se za fejs.Inace, da dodam, u filmu ima i previse hriscanstva za moj ukus :D
ok, nestrpljivo ga čekam na kioscima... :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...