Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ostavio me je neodredjenog. Ne mogu da kazem da je los i da mi se nije dopao al' opet sa druge strane nije ni ostavio neki poseban utisak.Dal' se moze reci za film da je korektan?Iz tog razloga nista nisam napisao pored linka za film.A tebi?
meni se svideo i bas mi prijao ali ja sam ga gledala u pms-u sto je bilo 1 jakoo izmenjeno emotivno stanje,tu je velika razlika :D..lepa i malo cudna prica o borbi,porodici i ljubavi..i lep kraj..
Link to comment

Stuck in Love (2012)Ubedljivo, ali ubedljivo najgore smeće koje sam pogledao ove godine. Ocena na IMDb-u skandalozna i kriminalna.Mislim da ima osnove da prvi potpredsednik Vlade pokrene istragu, jer mora da je korupcija uzela i tamo maha...Ima solidan broj glasova a ocena 7/10 :isuse: Jedino da razumem da je ciljana neka adolescentska publika, ali opetkapiram da ako imaš 14. godina ne znači i da si blesav...Nisam se oslanjao na mnogobrojne komentare tamo gde se kupuju filmovi, a trebalo je... Izdvojio bih jedan:"Radije bih bio Majku Tajsonu ljudska vreća za udaranje, nego ponovo pogledao ovaj film".

Link to comment
tipican kadar : ljudska figura od ramena do poda u akciji svakodnevnog baratanja predmetima.
ispravka,napusta ga fetis sa mladoscu.odgledah sve hajnekene. genijalac.
Link to comment

ja sam gledao sa drugaricom u bioskopu i nekako mi je... prazan, kratak sa tih 2 fazona vrednih gledanjaali drugarici se svideo pa sam nekako i ja prevagnuo na +Nene reči: "laka komedija, baš to mi je trebalo"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...