Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Svaka preporuka za Blue Jasmine. Allen još jednom objasnio, gospodja Blanchett izdominirala za sve pare. Odlično uklopljeni flešbekovi iz prošlosti, gde se nalazi i polovina tipičnog Allenovog nekonvencionalnog privodjenja filma kraju (druga polovina je u sadašnjosti). Kažu kritičari da Blanchettovoj ne gine oskar za ovu ulogu, pa neka tako i bude.

Link to comment

stoker je glupost. nekako me izvozao do kraja a posle se pitam koji sam ga djavo gledala.u cemu je fora sa hanekeom i upotrebnim predmetima? stalno slika ruke i taj mikro svet koji nas okruzuje. ok, u sedmom kontinentu oslikava portosacko drustvo, ali kroz sve filmove se provlaci i vremenski dominira tipican kadar : ljudska figura od ramena do poda u akciji svakodnevnog baratanja predmetima. diskonekt je ok. cudi me sto ne postoje filmovi koji smestaju istu problematiku u neku dalju buducnost. savremeni sf nudi samo dobre vs zle, tupavu radnju kojoj ni nebrojeni efekat ne pomaze.

Link to comment

Empire Falls (TV Movie 2005)Sjajan dvodelni TV-film, rađen za HBO. Zasnovan na istoimenom romanu, a priča se događau malom i zaboravljenom gradiću Empajer Folsu. U kojem se meštani preispituju i tragaju zaodgovorima koji ih muče iz prošlosti, jer niko ne želi da ostane bez budućnosti, kao njihov grad.Odlična podela glumaca kao i lepa fotografija. Preporuka! Boy (2010)Simpatičan, mali film, napravljen iz ljubavi...

Edited by zakintos
Link to comment

World War z - od svih filmova sa zombijima (što nikako nije moja tematika), ovaj je verovatno među boljima, možda posle 28 dana kasnije.Al koliko je sve zanimljivo govori činjenica da pola filma ortak i ja pričamo o tome kako Brad Pit izgleda kao car sa 50 godina :(

Link to comment
Empire Falls (TV Movie 2005)Sjajan dvodelni TV-film, rađen za HBO. Zasnovan na istoimenom romanu, a priča se događau malom i zaboravljenom gradiću Empajer Folsu. U kojem se meštani preispituju i tragaju zaodgovorima koji ih muče iz prošlosti, jer niko ne želi da ostane bez budućnosti, kao njihov grad.Odlična podela glumaca kao i lepa fotografija. Preporuka!
Poslednja uloga Paula Newmana, sasvim sloidan TV film... Mada, ako nisi gledao i ovo ti se dopalo, obavezno pogledaj The Last Orders...
Link to comment
kakav ti je bio?
Ostavio me je neodredjenog. Ne mogu da kazem da je los i da mi se nije dopao al' opet sa druge strane nije ni ostavio neki poseban utisak.Dal' se moze reci za film da je korektan?Iz tog razloga nista nisam napisao pored linka za film.A tebi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...