Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Heh, a koji su to problemi: Kosovo ili Nobel za mir Ahtisariju?Batali, brate, realno... Već sam ti rekao...
Mislio sam na ovozemaljske probleme. Na primer: porodica, podizanje dece u teškim i veoma surovim uslovima. Starateljstvo nad decom I kako vaspitati dete da ne postane strndžov prvog reda... Ajant, mislim da smo se razumeli. Cheers!
Link to comment
Compulsion (2013)Pobrkao filmove pa pogledao ovo. Dosadno. Kakve ovo projekte radi Vilmos Zsigmond i zbog čega (najavljen još jedan film sa scenaristom ovoga - Floydom Byarsom, a scenario za ovo je ubilo se... Od dosade), a sad vidim da je radio i 9 epizoda sitcoma The Mindy Project :huh:Zabavlja se valjda, šta znam... Edited by Ajant23
Link to comment
Compulsion (2013)Pobrkao filmove pa pogledao ovo. Dosadno. Kakve ovo projekte radi Vilmos Zsigmond i zbog čega (najavljen još jedan film sa scenaristom ovoga - Floydom Byarsom, a scenario za ovo je ubilo se... Od dosade), a sad vidim da je radio i 9 epizoda sitcoma The Mindy Project :huh:Zabavlja se valjda, šta znam...
Da, da. Kao fol, pobrk'o si lončiće... mislim da će pre biti da je u pitanju ova nagla promena vremenaili možda tragaš za nekim novim filmskim biserom, jer filmovi Sofije Kopole ti ne pružaju taj ugođaj... Vera Drake (2004)Nije baš ugodan za gledanje ali to je iskrena i poštena priča, koja se vrti oko glavne junakinje Vere Drake.Svako ko pogleda ovaj film imaće drugačiju sliku ovod događaja i to ga čini zaista jednim istinskim i veomaorginalnim remek-delom. Odličan scenario kao i gluma... Preporuka! Happy-Go-Lucky (2008) I ovde se cela priča dešava oko jedne tridesetogodišnje devojke, širokog osmeha i pozitivnog raspoloženja.Šta već vas nervira ova najava? E pa i glavna junakinja se bori sa situacijama i ljudima koji žele da joj skinutaj osmeh sa lica. Neki tvrde da je njen osmeh usiljen ali ja ne mislim tako. Zaista fenomenalan film koji namna pravi način govori da je u životu najbitnije da ne izgubimo osmeh. Lijovi filmovi iskreno deluju terapeutski!
Link to comment

e sad sam sve vido.....upravo gledam nastavak Vampira /Karpenter/ - nisam ni znao da je snimljen - sa Bon Džovijem kao vašed ap herojem....sunce ti koja trešina, prosto moram da odgledam do kraja....:Hail:

Link to comment

odgledah kraj Vreline po milioniti put i nikako mi nisu jasne 2 stvariprvo, što posle one pljačke ovi krenu da prangijaju po glavnoj ulici umesto da se spakuju u prvi auto i nagare pedalu?drugo, kako bre de Niro koji ceo film prodaje ultra kul fazon da se saplete na onako jeftinu foru na kraju - kao morao da rokne onog tipa? Jbga ceo film glumi hladnokrvnog lika koji beži čim namiriše vrelinu iza ćoška a onda na kraju sve sjebe da bi poveo onu ribu i sproveo totalnu osvetu..........sranje....:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...