Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kisses - Uopste ne mogu da se setim kad i kako se ovaj film nasao kod mene, ali ce mi se poljupci sigurno puno puta vracati kao asocijacija na par fenomenalnih klinaca, Bob Dylana i uopste izvrsnih 75 minuta bega od stvarnosti.Ko vec nije - nek gleda.
Link to comment

selektuješ naslov linka pa onda klikneš na "link" ikonicu i pejstuješ url linka(500) Days of Summertri put sam zaspao na ovom filmu a da mi se uopšte nije spavalo.mnogo mi je iritantna Zoi Bešamel Sos i sve njeni klonovi (il klonovi ribe čiji je ona klon)

Edited by maheem
Link to comment

Life Is Sweet (1990)Šarmantan prikaz jedne obične porodice, koja kroz teške situacije izvlači ono najbolje iobjašnjava nam da uprkos teškoj svakodnevnici na kraju uvek kažemo: život je sladak.Preporuka :thumbsup: Naked (1993) Ne bih mogao da tvrdim kako je ovo najbolji Lijev film, kako to na primer ružno nameće Ajant.Ali je svakako jedno mračno remek-delo, koje na mučan, i inteligentno oštar način prikazuječoveka koji ne želi da igra po važećim zakonima, odnosno ne želi da bude prilagođen drugima.Preporuka, sa jednom napomenom: da morate biti u dobrom raspoloženju, jer je vrlo zaj'ban film...

Link to comment
Quiz Show - milina jedna, nema aspekta filmskog u kome nije nadprosečan, a Tortura nisam nikada boljeg gledao, performans mu je Epski, svi ostali takođe fenomenalni. Istinita priča, najtoplija preporuka, režirao R Redford.U povratku sa planinarenja, pustili nam klopku u kombiju. Ne gledam domaće filmove, al ovo čak i nije loše, drži pažnju. Opet, ne može bez par epskih gluposti koje totalno iritiraju. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...