Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Fast Food Nation (2006)Slabo. Solidan film o velikom lancu ishrane viđen iz više uglova, ali uopšte mi ne liči na Linklatera.Da pogađa u metu ali ništa bolje od većine dokumentaraca na tu temu. Čim je prihvatilo dostadobrih glumaca da igra male uloge, shvatam da je napravljen da podigna svest kod amerikanaca...

Link to comment

@ "Naked"Meni je bio prenaporan za gledanje, i jedan od retkih koje sam prekinula na prvoj polovini - imala sam utisak da sam izmucena i da nosim teret covecanstva na svojim plecima..(Ili je to mozda i zeljeni efekat?)Ne kazem da ne zelim da ga zavrsim, samo mislim da moram da budem maksimalno odmorna i da me nista ne boli da bih mogla da se upustim u tu akciju a ne vidim da ce se to desiti u skorije vreme.

Link to comment

Meantime (TV Movie 1984) Idem laganim korakom prema "Naked", a plašim se da me ne razočara... Mada ako Ajant23, kaže da je to najbolji Lijev film, onda tu nema rasprave.Ovo je jedna socijalna drama o disfunkcionalnoj, radničkoj porodici sa ogromnim problemima unutar nje. Ali ipak bez odgovora na suštinu problema.Svakako preporuka, gluma je ovde zaista fantastična kao i cela ta engleska priča, o porodici kao osnovi prosperitno zdravom okruženju kojem teži...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...