Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Bio je jak topic na IMDB-u o tom filmu gde su se posvađali oko gomile laži napakovanih u scenario kao istorijske činjenice... Heh, ko bi rekao da će se scenarista jednog takvog filma, deceniju kasnije, uzdići do visina jednoga ^_^

Link to comment

Poslednja dva su bilaLepota poroka28.jpgFilm koji nisam gledao ranije, a poprilično me je pozitivno iznenadio.iEl Topo koji me je naprosto oduvao. Jodorowsky je apsolutno neverovatnu stvar napravio sa ovim acid westernom koji može da se gleda par puta zaredom i da se svaki put otkrivaju nove stvari.El_Topo_poster.jpg

Link to comment

The Band's Visit, izraelski. Kao da ga je neko vec gledao ovde na forumu skoro, ali ne secam se. Lep film, kadrovi, pomalo apsurdni dijalozi. Cak na momente dobija neki dzarmus-kaurismaki touch, ali u stvari me najvise podseca na - Mediterraneo. Ima dosta paralela, i ne bi me cudilo da je Med delom bio inspiracija za ovaj film.

Link to comment
Carandiru - ocigledno da mi je amputiran sentiment za ovakve filmove. kao i Tropa de Elite 1 i 2, me ostavio potpuno ravnodusnim.
Tehnički gledano, početak rečnice ti je na jednom sajtu, a nastavak na drugom... Ja sam propao u ogromni jaz između sajtova, u pukotinu jedinice™ tvoje misli...
Link to comment

Bleak Moments (1971) Prvenac Majka Lija, a radnju možete naslutiti iz samog naslova. Sumorni trenuci preovlađuju ovim filmom a atmosfera približna: "Glavi za brisanje", Dejvida Linča. Nije film za svakoga, jer to je spora i sumorna drama. Ali ako pogledate širi koncept priče, shvatate da reditelj istražuje delovanje nekoliko ljudskih odnosa u turobnim vremenima, odnosno sudbinama...bleakmomentsposter.jpg

Link to comment
Tehnički gledano, početak rečnice ti je na jednom sajtu, a nastavak na drugom... Ja sam propao u ogromni jaz između sajtova, u pukotinu jedinice™ tvoje misli...
nadam se da ces tamo i ostati.razmnozili se jebeni tmtavci.
Link to comment
Bleak Moments (1971)Prvenac Majka Lija, a radnju možete naslutiti iz samog naslova. Sumorni trenuci preovlađuju ovim filmom a atmosfera približna: "Glavi za brisanje", Dejvida Linča. Nije film za svakoga, jer to je spora i sumorna drama. Ali ako pogledate širi koncept priče, shvatate da reditelj istražuje delovanje nekoliko ljudskih odnosa u turobnim vremenima, odnosno sudbinama...bleakmomentsposter.jpg
a jesi gledo naked i kako ti se dojmi?
Link to comment
evo ti dva solidna /prvi znacajno bolji od drugog/ - ljubavna, a vrancuska :-)jedan i drugi
hvala,gledala sam prvi koji je bolji od drugog...i svidja mi se.Malo je cudan,ustvari glavna glumica je cudna,cudno izgleda i cudno glumi ali mi se svidja sto mnogo cuti..tajmline je malo cudan ali je fotografija super i atmosfera je divna..svidja mi se detalj gde stalno i svugde otvara prozore :) sasvim lep film :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...