Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Disconnect (2012)zanimljiva priča o ljudima i njihovim sudbinama u rl i na mreži. posebno mi se svideo način na koji su režijski odrađeni neki od ključnih dijaloga koji se odigravaju na čatu ili sms-u. jedino što sam navikao od ovakvih filmova, a u ovom to nisam dobio, da se više priča koje se prate nekako bolje sklope u završnu. montaža i fotografija sjajni.8/10
podestio si me sad na jedan mali film iz 1995, denise calls up, evo kako ide opis:A group of friends in New York, working away at their PCs and laptops, keep in touch exclusively by phone and fax. They are all too busy to meet face to face.mislim da je ceo film u split screenovima. preporuka.
Link to comment
podestio si me sad na jedan mali film iz 1995, denise calls up, evo kako ide opis:A group of friends in New York, working away at their PCs and laptops, keep in touch exclusively by phone and fax. They are all too busy to meet face to face.mislim da je ceo film u split screenovima. preporuka.
Super film!
Link to comment

revolutionary road.nekako mu zapalo da dugo dugo ceka na hard disku, ali isplatilo se cekanje!e, da i ova uloga michael shannona mislim da ce da me natera da odmah odgledam sve njegove filmove9.5/10

Edited by lostfanforever
Link to comment
E bre a ja ga stavio da se skida.
Pa ne znam šta da ti kažem..Ja sam totalno razočaran, jednostavno ne vidim razlog tolikom korišćenju psovki i ružnih reči u filmu za događaje koji su totalno nesmešni i jadni. Nisam neki moralni čistunac, daleko bilo, jednostavno smatram da je to preterano i mislim da radnja filma (koja je inače veoma plitka i jadna) ne opravdava to. Ma skini film i odgledaj ga, možda ti bude interesantno kako se u komunikaciji glavni glumci (koji se obraćaju jedni drugima pravim imenima) takmiče ko je jadniji.Ja sam ponekad strogi kritičar i ponekad mi kažete "da ne umem da se zabavljam". :)Možda je to i ovog puta..
Link to comment

Taj film je obična sprdnja koliko mi ortak reče, gde oni ugavnom nešto kenjaju međusobno i zajebavaju se, gde glume sami sebe. Valjda je pitanje poimanja humora, ortaku se svideo, pa ću ga i ja overiti.Inače sam lately overio neke novije sc fi tresheve, šta ću kad volim ponekad, a i još ponešto..Iron Man 3 - odlične scene akcije i efekti, ko očekuje duboku priču i filmsku umetnost, neka traži nešto drugo.Hunger Games - Prilično mi neubedljiva Lowrencova posle SLP, dobra ideja ali mislim da je mogla bolja izvedba. Ima nelogičnosti /da se blago izrazim/ u nezanemarljivim količinama (previše tolerancije u tako brutalnoj igri, nema tu sentimenta, skidaš koga i kad možeš jer će, pobogu, on možda tebe/, al nek bude prelazna ocenaAway We Go - simpatična priča o paru koji čeka bebu i traži adekvatno tle da započne novi život, pitak i na momente duhovit, Sem Mendes režiraoElysium - šta znam, volim sc fi, pa mi sve u žanru nekako prija, ali daleko je ovo od spektakla. 6/10John Carter - osim što glavna cica izgleda preterano dobro, film je zahvaljujući Disney projekciji bliži nekoj mlađoj populaciji. Solidna zabava, bilo je zanimljivo gledati Mc Naltija kao negativca. :)

Link to comment

Ma daajte ljudi, sta ste ocekivali od This is the end? Ovo je Superbad na steroidima. Mislim, Channing Tatum kao gimp od Deni Mekbrajda, bad ass Sera koji slapuje Rijanu, Hermiona sa sekirom, sta ima da vam se ne svidja? :D

Edited by Mos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...