Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sinoć odgledao davno snimljen (da ne kažem "star") "the looking glass war". po kareovom romanu. sporo za današnje pojmove no, meni odgovara. razmišljao sam kako se naslov prevodi. posle mi je negde iz malog mozga izašao naslov knjige "rat u ogledalu". je li to, to?u selu sam uz dve pauze, da bih se odsmorio, gledao vudi alenov film o rimu.izdržao sam. ne znam čemu ona priča koju vodi benini. bila mi je višak. posle je žena pokušala da gleda, izdržala do odlaska beninija i gospođe na prijem i odustala.odgledao sam još jednog vudi alena, isto u selu, kako njega i džesiku lang hipnotizuje prevarant. u najavi filma u novinama sam pročitao da je VA nevoljno rešio da to odigra a da je džek nikolson prethodno odbio. šteta. boza od filma.

Link to comment

What Maisie Knewhttp://www.imdb.com/title/tt1932767/?ref_=sr_1Pre svega kritika na račun casting-a, bezveze mi je da gledam Julianne Moore kao majku malog deteta, žena ima 53 godine.Što se samog filma tiče imam zamerku što se tema razvukla kao žvaka, lično mi je monotono (a pomalo i mučno) da gledam kako se roditelji utrkuju ko je lošiji i ko manje brine o detetu, kakve su sve budale roditelji . To smo skapirali već posle 15-20 minuta. Tek malo kasnije, recimo oko sredine filma, se primećuje da će priča imati kvalitetnu razradu ... A o čemu se radi videćete ako odgledate film :) Potrebno je malo strpljenja, ali vredi..@Moca VukoticDa, scena je fenomenalna :)

Link to comment
Prekopavajući po filmovima Norman Jewison-a naišao sam na ovo.
To je tipičan film iz perioda 76-83, a priča da si prekopavao reditelja i otkrio ovaj film je obično prvovociranje...
Link to comment
To je tipičan film iz perioda 76-83, a priča da si prekopavao reditelja i otkrio ovaj film je obično prvovociranje...
na taj film sam iskreno naišao kopajući imdb stranicu od normanovih najranijih ostvarenja ka najnovijim, ne znam odakle ti to da provociram?
Link to comment

war zi - bi žu bi - world shit bred pitkoji mi đavo bi da to gledamkaaakvoo kolosalno đubre majko moja milazapravo ga je najlakše prebroditi ako se čita doslovno. dakle, homeopatsko lečenje zombizma. sve preko toga izaziva moždanu smrt.

Link to comment
sinoć odgledao davno snimljen (da ne kažem "star") "the looking glass war". po kareovom romanu. sporo za današnje pojmove no, meni odgovara. razmišljao sam kako se naslov prevodi. posle mi je negde iz malog mozga izašao naslov knjige "rat u ogledalu". je li to, to?
Ne znam kako su ga preveli ali u špijunsko-političkoj terminologiji looking glass ima konotaciju
.
Link to comment

@ šime pa mislim da to nije problem. uslovi u kojima gledam su parabioskopski. bioskopski minus gužva, tuđe glave i tuđa buka.ne kapiram šta je bred pitu koji trenutno može da radi šta hoće trebalo da PRODUCIRA film u kojem je đuričko dobri beloruski kopilot, UN officer spašava svet, a u scenariju ima toliko rupa da to ni zombijima ne bi promaklo. mislim da su izgubili u filmu jer nisu mogli da veruju u kojem sranju učestvuju.

Edited by gagorder
Link to comment

Ma film je šupalj da sve zveči. Ali samo da te pitam jedno suštinsko pitanje - jel ti tvoji parabiskopski uslovi imaju 3D?Inače, meni je WWZ bio stvarno zabavan, za razliku od Elizuijuma koji je jednako šupalj, ali je zato dosadan. A nije ni 3D. :)Idi gledaj Before Midnight, ispraće ti loš aftertaste svih zombija, superheroja i džinovskih robota ove blokbaster sezone.

Edited by Syme
Link to comment
Ma film je šupalj da sve zveči. Ali samo da te pitam jedno suštinsko pitanje - jel ti tvoji parabiskopski uslovi imaju 3D?
da. ali ja organski ne podnosim 3D (mada mogao je da se kupi i takav). ne bi mu to pomoglo kod mene.gledaću taj, u velikom sam zaostatku s filmovima :Dotgledala sinoć the descendantslep film o gubitku, izdaji, bolu, opraštanju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...