Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

provela vikend sa dzulijet binos...ellesbio na festu pre par godina, htela da gledam, drugarica kasno otisla da kupi karte, sve se razgrabilo. mislim da je neko na forumu pomenuo da je gledao pre recimo mesec-dve, tako sam ga se i setila.6554.jpglepo snimljeno ali nekako...banalno.super muzika.i mozda je do mene ali, ovaj film je trebalo da pocne tamo gde se zavrsio.cachecache_ver2.jpgpa... not bad.a da odgledala sam konacno i zodijaka.zodiac.jpgfilm sa robert daunijem ne moze biti los.ustvari, samo zbog daunija sam i gledala, dzilenhal mi skace po zivcima, o zodiac killeru vec sve znam...nije mi bio ni predug, bas lep ritam ima. sto je big deal, pogotovo kaod znas sta je bilo (tj. nije bilo) na kraju.

Link to comment

E, čuo sam da je super! Jel ima na trafici, ili samo u bioskopu (kod nas još nije stigao, a bojim se i da neće. pošto nema ni superheroje ni džinovske robote)?

Edited by Syme
Link to comment
Nadam se da si gledao film ciji je taj gore pomenuti ustvari samo nastavak...ako slucajno nisi, obavezno odgledaj...In the Heat of the Night (1967)http://www.imdb.com/title/tt0061811/
zezaš?to mi je jedan od omiljenih. retko kada dajem desetke, on je jedan od tih :Hail: inače,gledao sam iThe Basketball Diaries (1995)http://www.imdb.com/title/tt0112461/?ref_=fn_al_tt_1Čudi me da nisam ranije naleteo na ovaj film. dobar je, naravno, preporuka.
Link to comment
Ih bre pa on se vrteo nonsop na TV-u gledo ga bar nekoliko puta. Dobar film.
Ne gledam televizor u zadnjih 10-ak godina (pa i više) osim kada je neki prenos fudbala/basketa u pitanju.
Link to comment

Vagam pravi trenutak da uletim sa novim bejom, i priznanjem da mi je verovatno najbolji dosadašnji bej. (preskočio sam transformerse doduše, ne znam kakve je visine tu dosegao)

Link to comment
Vagam pravi trenutak da uletim sa novim bejom, i priznanjem da mi je verovatno najbolji dosadašnji bej. (preskočio sam transformerse doduše, ne znam kakve je visine tu dosegao)
Antologijske.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...