Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kako je to samo dobar i zreo film, ulepsa mi jucerasnji dan.
+1Mud mi baš baš prijao, klinci razvalili, McConaughey, Shepard, McKinnon - svi odlični.
Link to comment

gledala u bioskopu.cim je izasao.obozavam iron man-a... a i rdj.pustila west of memphis... toliko o light filmovima...[zabrinem se kad mi na jutjubu izadju rekomendejsns sto za filmove sto za kanale "serial killers/crimetv"]

Link to comment

The Amazing Spider-Man (2012) je zabavan relativno i potpuno neopterećujući, dobri scenaristi...EDIT: Nisam video za dokumentarac iz Sundancea, to je uglavnom svasvim neoprećeno činjenicama, stvarnošću i tim stvarima...

Edited by Ajant23
Link to comment

odustao od die hardsuplje, prazno, iako moram da priznam da su neke scene bile dobregledao spanski sf Los últimos días (2013)i svidelo mi seima film neki smek, mozda zatro sto nije uobicajeno za spance sf da raderadnja supljikava, ideja dobra, vredi ga odgledati

Link to comment
odustao od die hardsuplje, prazno, iako moram da priznam da su neke scene bile dobregledao spanski sf Los últimos días (2013)i svidelo mi seima film neki smek, mozda zatro sto nije uobicajeno za spance sf da raderadnja supljikava, ideja dobra, vredi ga odgledati
koji die hard?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...