Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ne kontriraj radi kontriranja.
Odakle ti ovo?Moj post se odnosio na Mendesa, koji je primorao Shanona da se ne smeje onim replikama već da glumi bez svesti o tome koliko su smešne, zbog čega je ovaj trajno izgubio smisao za humor i postao psihopata...
Link to comment

antichristAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!dvaput mi se ozbiljno bljuvalo narocito kad charlotte g. makazama sece ribicuosim dafoevog pimpeka nista vredno pomena :D

Link to comment

meni jeste. spor u smislu dosadne i isprazne komunikacije glavnog glumca sa onom dečicom tokom većeg dela filma. to je po mom mišljenju bukvalno ubilo film..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Oblivion.Nije loš, nervira me muzika iako na nju obično ne obraćam /previše/ pažnju. Neodgovarajuća mi je nekako. Film nije vrhunski (primetio sam x nebuloza, no...), ali sam se opasno zaželeo scfia pa mi je fino leglo.

Link to comment

MUDфилмчина, уживање право. клинци су страва добри, Меконехи разбио, још за Меџик мајка је био заслужио ловорике.Риз сексоломна, вајтреш слатинаста. филм нема досадне секунде. деда Сем јебе мамице из прикрајка.

Link to comment
MV5BMTY4NTUxOTc0Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNjY2MTU1MQ@@._V1._SX300_SY444_.jpgVeoma simpa,komicna drama,o poseti Egipatskog policijskog benda Izraelu...Prvi put da posle "onog" uzasa cujem za Petah TIkvu,btw.Volim ovakav vajb filmova.
Link to comment

Crni Petre Đorđe, ne nemam potrebu da reagujem na svaki tvoj komentar. Jednostavnofilmski ukusi nam se ne poklapaju, što je u redu. Ali smeta mi kad komentarišeš nekefilmove koje sam ja preporučio a koji su po tebi: "dosadni", "spori" odnosno "glupi".Ta klasifikacija ne postoji, drugo je kako mi njih doživljavamo. A opet čude me takvi komentarijer tvoja poruka: "EU? Ne, hvala", ne pije vodu. Pitaš se: "otkud sada to". Pa zato jer na primerrekao si da je glup jedan film koji sarkastično ruši koncepciju Evropske unije. Konkretno, čoveku toj uniji radi 12. sati šest dana u nedelji, 365 dana u godini, Kako da posle nekoliko godina ne pukne?A po tebi to je dosadno, glupo i bez smisla. To me jedino čudi jer pomišljam u tom trenutku da si tuparolu negde prepisao, pod nekim uticajem...Da ne bih previšeo zloupotrebljavo ovu temu evo jednog lepog filma i preporuka za poštovaoce likai dela Michaela Shannona, u režiji Wernera Herzoga: My Son, My Son, What Have Ye Done (2009) Neko reče da ima opak pogled, a u ovom filmu ima divna rečenica koja to opisuje i glasi:"And he gave me this look that l'd never seen before, and that's when l got really scared".Pozdrav i živeli, odoh na more... :smoris:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...