Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pogledo substancu, sustinski muva sa prepickama, daleko je to od horora kakvim ga reklamiraju, ok mozda drugi deo filma jeste bodi horor ali vise bodi nego horor, horor je koliko i bad taste recimo.

glavni kvaliter je da je film zabavan i nepretenciozan, pun kur neskrivenih omaza ali onako, smut, mala je isto zmaj, a ni demi na pocetku nije losa, recimo da bih bio njen za GTA6 i konzolu koja ce to da tera.

 

7,5/10 

  • +1 1
Link to comment

 

35 minutes ago, kipo said:

Jel da  da je Demi bolja o svih neuporedivo?

Pa istina je ali ono u filmu uz Demi imaš samo tu malu i Kvejda koji glumi Sašu Popovića, i nije joj neka konkurencija.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

 

Pa istina je ali ono u filmu uz Demi imaš samo tu malu i Kvejda koji glumi Sašu Popovića, i nije joj neka konkurencija.

Sasa Popovic je u svoje vrijeme bio dobra prilika...

  • Haha 1
Link to comment

It ends with us - kakvih sam sve gluposti gledao nekoliko zadnjih godina ovo zasluzuje barem 7/10 prvenstveno zbog poruke. 

 

Gluma tanka, prica tanka, previse slucajanosti u scenariju ali opet fotografija dobra i ima taj neki ne znam dobar americki smek. 

Link to comment

Gledao La la land (ne mogu da verujem da je 2016. izašao), meni je zaista prijao. Ima tu neku jednostavnost m ž odnosa, fotografija je apsolutno fenomenalna, njih dvoje imaju hemiju, i nema previše muzičkih delova što je plus, samo kao mali začin atmosferi. 

 

Kraj me malo nervira ali to ne znači da nije dobar prosto ja volim 

 

Spoiler

Happy Ending. Ali ovaj definitivno više tera na razmišljanje i daleko od toga da mislim da nema smisla.

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:
  Hide contents

Happy Ending. Ali ovaj definitivno više tera na razmišljanje i daleko od toga da mislim da nema smisla.

 

Spoiler

Ne nasedaj na provokacije...

 

  • Wub 1
Link to comment

Sa Donald Saterlendom, mini serija dvije ep. Ima i ona starija, nezanimljiva, ali ova je zaista pristojna za ekranizaciju Kinga (do Castle Rock koji je pomjerio lestvicu). 

 

  

8 minutes ago, Filozof manijak said:

tarija verzija je sa rahmetli Rutger Hauerom beše?

 

Edit: Jest jbt, zaboravio totalno. Moglo bi se i pogedati ponovo

Edited by kipo
  • Hvala 1
Link to comment

sinoć na nekom pink kanalu sranje na kub no dobro ocnjeno na IMDBu. pravednik denzel, inače raznosač u nekom bostonskom "uradi sam" magacinu, pobio je sam samcait celu rusku bostonsku mafiju i raskrinkao brdo US  zvaničnika da bi na kraju u moskvi likvidirao obezbeđenje pa i samog glavnog rusa kji se, usput, preziva puškin. setih se jednog džemsbond filma gde su negativci bili gogolj i puškin. sve to zato što je alinin makro nju isprebijao do nivoa urgentnog centra a s kojom je denzel debatovao o starcu koji je ulovio ribu koju su mu na kraju pojele ajkule.

 

videh da postoje nastavci 2 i 3. :yucky:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...