Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa naravno da je parodija, zapravo satira, ja sam mu prišao u startu kao takvom plus kao kritici jednog vrlo surovog društva i bio mi je zabavan. Plus je i gluma odlična.

  • +1 1
Link to comment

апропо' Koreje..

Oaza, 2002

 

Jes' malo stariji od dvaes' godina, ali meni se dopao onomad&onoliko. Doduše, lako se pretvorim u umusavljenu publiku sa zgužvanim maramicama, još ako ima kakvog onirizma*, ihaj..

 

*priznajte šta ste prvo pročitali..

Link to comment
51 minutes ago, bags said:

 

Ne znam meni deluje na momente kao parodija. Slucaj je ocigledno bio zanimljiv ali jednostavno dijalozi, gluma, klisei u radnji su mi previse pokvariki utisak. Svideo mi se cak i kraj i sto je suptilno provlacio kakvo je sranje bilo u zemlji. Ne znam koliko je verodostojno ali Koreja je izgledala bas jadno 1986. 

 

Sve u svemu od mene 5/10.

 

 

 

možeš samo reći da ti si nije svideo onaj mališa što dropkikuje sumnjivce, u redu je, među prijateljima si :sleep:

  • Haha 1
Link to comment
53 minutes ago, ultra plasticni said:

nema nista precenjenije u poslednjih 20 godina od te korejske kinematografije

jao bila je jedno vreme pomama za bolivudom

 

ciklus bolivudskih filmova u konoteci :wacko:

mnogi je hipster proplakao praveći se da ga to zanima... a svaki film traje ko gladna godina

  • Haha 5
Link to comment
57 minutes ago, ultra plasticni said:

nema nista precenjenije u poslednjih 20 godina od te korejske kinematografije

 

mož da misliš šta hoćeš o korejskoj kinematografiji, ali bong joon ho se u civilizovanom društvu ne dira :dry:

Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ja bih rekao da ima elemente crne komedije, što je uvek dobra stvar :sleep:

 

ko i svaki bongarin film, zato i jeste car. plus ima besprekoran ukus, sad videh da je film inspirisan from hellom, najboljim horor stripom ikad:

 

Quote

Bong Joon Ho has stated that the script for Salinui chueok (2003) was directly influenced by Alan Moore and Eddie Campbell's comic book From Hell, and that he was also "a bit disappointed with the Hughes brothers' film of it."

 

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

u nedostatku ičeg što bi me držalo duže od 15 miuta na men dostupnim TV kanalima ovde u selu, vratih se već gledanom spakovanom na ovom mom seagate disku. dva kišna dana i dva sjajna beneluks filma.

"Bliznakinje" i "Prekinut krug". ko nije gledao a može da nađe, neka se potrudi. vredi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...