Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

18 hours ago, Shan Jan said:

Jel bio neko u onom Bioskopu Zvezda na otvorenom? Koliko ranije treba da se dodje?

Bar 5 min pre nje. Ne znam koliko je to pre projekcije.

  • Haha 1
Link to comment

https://www.imdb.com/title/tt19637052/

 

Nisam puno očekivao jer je prvenac ove žene meni bio teško smaranje a nahjpovan od kritičara kao vrhunski horor. Enivej, LLB trejler je fantastičan, prvih 20-ak minuta odlična vožnja ali nakon toga kvalitet sve više i više opada. Fali tu više steroida, više ljubavi, više seksa, više strasti, više nasilja više ludila Eda Harisa koji je mnogo dobar ovde ali voleo bih da je to ludilo odvrnuo na 11. 

 

Preporuka, ipak, u ovom sušnom periodu kvaliteta i vremena za koje je Tarantino rekao da je možda i gore od holivuda 50-h, 60-ih, 80-ih. 

 

Zabavno je, neobično, drugačije, ali ipak jedan natprosečni krimi triler koji je uz malo truda i pameti mogao i morao biti mnogo bolji.

 

Kristen mi je wub na kvadrat u bilo čemu se pojavi pa tu nisam objektivan.

 

Love-Lies-Bleeding-2024-.png.b4ac55d375dc3d9609a908a8eec70130.png

 

:wub:

  • Wub 2
  • Hvala 2
Link to comment

pride and prejudice (2005)

 

filmu nemam zamerki_ topla ljubavna priča sa dragim likovima, odličnom glumom, lepim i rekao bih vernim prikazom viktorijanskog doba i tadašnje engleske... ali

 

Spoiler

knjigu sam iako mi se dopala prestao da čitam na polovini, ako se dobro sećam bez posebnog razloga sem da u tom trenutku nisam imao dovoljno strpljenja da provaljujem i razvrstavam ondašnji cinizam od zdravog humora i zadirkivanja, pristojnost od drskosti, neuobičajno od uobičajnog. u suštini meni je falilo dobre volje jer nije da je u pitanju viša matematika.

 

zato nisam znao kakav me kraj očekuje.

 

što je bitno za moj ukupni doživljaj jer na film sam kao preporuku naleteo na temi gde su dominirale drame koje ubijaju tugom. zato sam od polovine bio u nekom grču da je samo pitanje vremena kada će radnja skliznuti u katastrofu. to što je priča imala hepiend je došlo kao olakšanje ali nedovoljno da film ne završim pod stresom. još jedan dokaz a u koji sam se mnogo puta uverio da filmovi trebaju doći sami od sebe a ne kao preporuka. :wacko:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, utilitarist said:

pride and prejudice (2005)

 

filmu nemam zamerki_ topla ljubavna priča sa dragim likovima, odličnom glumom, lepim i rekao bih vernim prikazom viktorijanskog doba i tadašnje engleske... ali

 

  Hide contents

knjigu sam iako mi se dopala prestao da čitam na polovini, ako se dobro sećam bez posebnog razloga sem da u tom trenutku nisam imao dovoljno strpljenja da provaljujem i razvrstavam ondašnji cinizam od zdravog humora i zadirkivanja, pristojnost od drskosti, neuobičajno od uobičajnog. u suštini meni je falilo dobre volje jer nije da je u pitanju viša matematika.

 

zato nisam znao kakav me kraj očekuje.

 

što je bitno za moj ukupni doživljaj jer na film sam kao preporuku naleteo na temi gde su dominirale drame koje ubijaju tugom. zato sam od polovine bio u nekom grču da je samo pitanje vremena kada će radnja skliznuti u katastrofu. to što je priča imala hepiend je došlo kao olakšanje ali nedovoljno da film ne završim pod stresom. još jedan dokaz a u koji sam se mnogo puta uverio da filmovi trebaju doći sami od sebe a ne kao preporuka. :wacko:

 

Koja si seka-persa curlers.gif

 

Ja sam to gledao po preporuci Meg Rajan u filmu You've got mail, gde je udavila knjigom Tom Henksa. Sad vidim da ima i super ocenjena serija iz 1995 sa Kolin Firtom, ali ne bih kvario sebi uzitak, jer su likovi iz filma prvoklasni.

Edited by Lancia
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Koja si seka-persa curlers.gif

 

Ja sam to gledao po preporuci Meg Rajan u filmu You got mail, gde je udavila knjigom Tom Henksa. Sad vidim da ima i super ocenjena serija iz 1995 sa Kolin Firtom, ali ne bih kvario sebi uzitak, jer su likovi iz filma prvoklasni.


dozvolite da se ne složim i da zatražim malo više razumevanja, evo u atonementu mi je bila najdirljivija scena od dve tri sekunde random bolničarke koja plače jer ju je stigao horor svakodnevice. znači umem da istrpim muški, ali izgleda ima nečeg slamajućeg u

 

Spoiler

hepi romansama koje se gledaju sa predubeđenjem da su tuga najsirovija. :sad:

 

 

možda bi umesto moviessuggestion za koji je jasno da je suvišan kao subreddit bilo svrsishodnije napraviti

 

Spoiler

sub gde je jedan tema jedna preporuka, sve što se zna je da je u 90% slučajeva film bedak crni a ostatak ide na srcegrejače.  

 

tu bih te poslao da "uživaš" pa da vidimo ko je seka persa i koliko bi ti lepo kad ti se posreći :tongue:

  • Wub 1
Link to comment
On 26. 7. 2024. at 17:55, utilitarist said:

pride and prejudice (2005)

 

filmu nemam zamerki_ topla ljubavna priča sa dragim likovima, odličnom glumom, lepim i rekao bih vernim prikazom viktorijanskog doba i tadašnje engleske... ali

 

  Hide contents

knjigu sam iako mi se dopala prestao da čitam na polovini, ako se dobro sećam bez posebnog razloga sem da u tom trenutku nisam imao dovoljno strpljenja da provaljujem i razvrstavam ondašnji cinizam od zdravog humora i zadirkivanja, pristojnost od drskosti, neuobičajno od uobičajnog. u suštini meni je falilo dobre volje jer nije da je u pitanju viša matematika.

 

zato nisam znao kakav me kraj očekuje.

 

što je bitno za moj ukupni doživljaj jer na film sam kao preporuku naleteo na temi gde su dominirale drame koje ubijaju tugom. zato sam od polovine bio u nekom grču da je samo pitanje vremena kada će radnja skliznuti u katastrofu. to što je priča imala hepiend je došlo kao olakšanje ali nedovoljno da film ne završim pod stresom. još jedan dokaz a u koji sam se mnogo puta uverio da filmovi trebaju doći sami od sebe a ne kao preporuka. :wacko:

 

 

Sad kad si savladao materiju, preporucujem ovaj rad na temu knjige :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledao one A24 lezbejke bilderke, jbt kakvo veliko ništa da ne kažem nešto gore, ova bilderka jes simpa i slatka i negde i zna da glumi ali sve to potire Stjuartovljeva svojom pojavom i glumom kao iz BB šoua i harizmom mrtve žabe, Ed Haris je car i zbog njega je film 89 procenata bolji iako ga ima svega par minuta, jedna velika woke kupusara koju svakako treba izbeći, kao doduše i većinu svega što u poslednje vreme stiže iz A24.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
42 minutes ago, ToniAdams said:

Da, odma nakon toga sam gledao Kristinu, e to je film pičke bezmude bezidejne.

 

Karpenterovu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...