Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 hour ago, pt 2.0 said:

Posle par decenija (?) sinoć opet Tri boje: plavo (1993). Gledala sam ga u bioskopu čim se pojavio kod nas, u svojim 20-im, i sada, u 50-im.

Jedan od filmova (važi za kompletnu trilogiju) koje sam pogledala na vreme, i koji su me obeležili emotivno, etički i estetski zauvek.

Što sam tek sinoć u potpunosti sagledala.

 

Volela bih da imam priliku da opet pogledam i druga dva dela. Imam CD-ove, naravno, kupila sam čim je moglo da se kupi, ali nemam na čemu da ih pustim.

A i nisu to filmovi za često gledanje.

Baš me kopka kako ću doživeti junakinju iz Tri boje: crveno ako kada ponovo pogledam film.

Sledece nedelje (ponedeljak, utorak, sreda) ce ova tri filma biti prikazivana u MTS dvorani od 19h. 

  • Wub 1
Link to comment
Posted (edited)
5 hours ago, Stela said:

Sledece nedelje (ponedeljak, utorak, sreda) ce ova tri filma biti prikazivana u MTS dvorani od 19h. 

Hvala ti ♥️
 

p.s. svojevremeno mi je baš neki dečko koji je radio u Domu sindikata ostavljao postere sva tri nastavka kako bi filmovi prestali da se prikazuju, i onda sam ih godinama držala na zidu sobe.

Red je da se krug zatvori u Domu sindikata (MTS dvorani).

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Sad sam odgledao poslednje Transformerse - Rise of the beasts - bez ikakve konkurencije najgori u serijalu, težak, težak krindž na momente, CGI užasan, gluma ništa bolja, užasno na toliko nivoa...

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Sad sam odgledao poslednje Transformerse - Rise of the beasts - bez ikakve konkurencije najgori u serijalu, težak, težak krindž na momente, CGI užasan, gluma ništa bolja, užasno na toliko nivoa...

ja nisam nijedan, niti cu:D

  • +1 2
Link to comment
19 hours ago, pt 2.0 said:

Posle par decenija (?) sinoć opet Tri boje: plavo (1993). Gledala sam ga u bioskopu čim se pojavio kod nas, u svojim 20-im, i sada, u 50-im.

Jedan od filmova (važi za kompletnu trilogiju) koje sam pogledala na vreme, i koji su me obeležili emotivno, etički i estetski zauvek.

Što sam tek sinoć u potpunosti sagledala.

 

Volela bih da imam priliku da opet pogledam i druga dva dela. Imam CD-ove, naravno, kupila sam čim je moglo da se kupi, ali nemam na čemu da ih pustim.

A i nisu to filmovi za često gledanje.

Baš me kopka kako ću doživeti junakinju iz Tri boje: crveno ako kada ponovo pogledam film.

trilogija je remek delo. "crveno" me se najviše dojmilo kada sam prvi put gledao. Irène Jacob je sjajna no, meni je tretinjan bio fantazija. imao samtrilogiju na HDD no nestalo je.

Link to comment

Kako je samo nemastovita i dosadna nova Planeta majmuna, ruku pod ruku sa Pobesnelim Maksom.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Kako je samo nemastovita i dosadna nova Planeta majmuna, ruku pod ruku sa Pobesnelim Maksom.

Kad se covjek samo malo zamisli, to bi mogao biti jedan film, jednako bezveze

  • Wub 1
Link to comment
On 10. 7. 2024. at 0:01, pt 2.0 said:

Hvala ti ♥️
 

p.s. svojevremeno mi je baš neki dečko koji je radio u Domu sindikata ostavljao postere sva tri nastavka kako bi filmovi prestali da se prikazuju, i onda sam ih godinama držala na zidu sobe.

Red je da se krug zatvori u Domu sindikata (MTS dvorani).

Tek sad vidim da sam omasila datume, filmovi su od 22. do 24.7. 

Link to comment

Lice sa ožiljkom / de Palma, 1983.

 

Ovog puta video kao egzistencijalističku dramu bačenog-u-svet.

Užasna muzička pratnja samo podebljava pustoš i tragičnu osamu.

  • +1 1
Link to comment

Izuzetno sam emotivan covek.Jedino ljudi koji me bas poznaju znaju to.Cak ni dosta bliskih ljudi ne zna to.Moja spoljasnost nikako ne pokazuje tu moju stranu.Ponosan sam na to,ali znam da mi je to breme koje mi bas i ne donosi dobro.Cesto mi se desilo da pogledam neki film kad mi je zista bio potreban u tom trenutku.Lepo je neko napisao WKW je covek koji za razliku od mnogih,prostim kadrom moze da pokaze emocije izmedju dvoje ljudi.Ja koji sam trenutno emotivno mrtav sam bio srecan zbog onoga sto se desava na ekranu,bio sam srecan zbog njihovih emocija .Zaista sam uzivao u svakoj sec filma.

bEtNY38o1VYrDbUt2IBOgdYxCsXTzF_large.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 9.7.2024. at 18:53, Stela said:

Sledece nedelje (ponedeljak, utorak, sreda) ce ova tri filma biti prikazivana u MTS dvorani od 19h. 

nije sledeće nedelje, nego one tamo... 22.7, 23.7 i 24.7. u Domu sindikata.

a evo i insajder sutra uveče pušta tri boje: belo, kapiram da će nakon par nedelja biti i crveno na tv-u.

što me neće sprečiti da odem 3x u bioskop :piggy:.

 

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

nije sledeće nedelje, nego one tamo... 22.7, 23.7 i 24.7. u Domu sindikata.

a evo i insajder sutra uveče pušta tri boje: belo, kapiram da će nakon par nedelja biti i crveno na tv-u.

što me neće sprečiti da odem 3x u bioskop :piggy:.

 

 

On 12. 7. 2024. at 9:09, Stela said:

Tek sad vidim da sam omasila datume, filmovi su od 22. do 24.7. 

Izvinite. Nemam pametnija posla trenutno :fantom:

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

 

Iranski film iz 2022. godine. 

Dopao mi se, pre svega zbog delimične identifikacije sa gubitkom identiteta ženskog lika Roya.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...