Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 hours ago, ToniAdams said:

Meni bitno jedino i samo da su tebi T I T2 bulja :fantom:

 

ne kleveći, T1 mnogo volim a T2 tipa top 5 evr :sleep:

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

 

…the fuck? Ja sam mislila da taj film tek treba da se snimi!

 

 

Na kioscima od oktobra prosle godine.

 

 

Link to comment
On 29. 4. 2021. at 0:08, maheem said:

Double Vies

https://m.imdb.com/title/tt7250056/

 

Zanimljive teme i dobri dijalozi, al oslabi tokom pa pokvari utisak.

 

 

Posle gledanja nisam morala ni da pogledam ko je reziser - tacno sam osecala :D Imam neki problem sa njim, nemam pojma, svi filmovi koje sam mu pogledala su imali neki pomesani utisak. Definitivno dobra tema, ali mi interakcija ljudi deluje u momentima vestacki, kao da se obracaju nekoj siroj publici a ne jedni drugima. Tesko mi je malo da zamislim takve sedeljke, ali opet, sta ja znam o takvom krugu ljudi (izdavaci)


Zanimljivi su nazivi filma u razlicitim zemljama: Zwischen den Zeilen (izmedju redova), Non-Fiction

  • +1 1
Link to comment

The Mule, Klint jos uvek kida.

Bio skoro doumentarac na TV, Klint Istvud poslednja americka legenda, takodje odlicno.

 

Link to comment

Magnetna rezonanca 

 

Dobar film, o pripadnosti grupi, tradicionalnom stilu zivota, otporu prihvatanju promena...

Lokaliteti na kojima je snimano su odlicni, verujem da je to Transilvanija. Glumci realni, prirodni, uklopljeni u ambijent.

Dobar deo filma se desava dok je mrak, svakako je zimi, pa je vec u 17h mrak, ali mi se cini da mu to daje neku notu beznadja, iako se desava u vreme praznika.

Edited by Stela
Link to comment

MV5BMTI1YjFmN2UtOWZhOC00MjkwLTg2ZjgtNDQ5

 

Ako udjete sa niskim ocekivanjima necete se razocarati. Bilo je par trenutaka kad je film uspeo da prenese uzbudjenje trka ali to je to. 

Link to comment

Downton Abbey, 2019.

 

Kamera, scenografija, engleski jezik... i kako je posluga pobedila da služi kralja i kraljicu.

 

edit - a ubacili su i gej epizodu, falili su crnac i jevrejin.

Edited by vookela
Link to comment

Saltburn - vise usredsredjen da scenski impresionira/sokira detaljima, nego sto se poradilo na samoj radnji, gde se ostalo na povrsnosti. Svo vreme imao utisak da gledam iscasenu i bolesnu verziju The Talented Mr. Ripley.  

Ali zato Barry Keoghan zasluzuje 10 od 10 pozitivnih dashtanja za carsku glumu. 

  • +1 1
Link to comment

MV5BY2Q0MjFlMTgtOWM1Ny00Y2FiLWI1NDItZDVm

 

Iz nekog razloga nisam nikad gledao ovaj klasik™, nije mi se gledalo ništa drugo, pa kao ajde što da ne. 5/10. Srećni ljudi bez nepravednih sankcija i bez Sime.

  • Haha 2
Link to comment

Večeras sam u Mil@n Cineplex pogledao Interstellar ponovo, prvi put od kada je izašao...

 

Oduvao me, moram priznati. Najbolji Nolan bez konkurencije.

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Mil@n said:

Večeras sam u Mil@n Cineplex pogledao Interstellar ponovo, prvi put od kada je izašao...

 

Oduvao me, moram priznati. Najbolji Nolan bez konkurencije.

 

meni najbolji nolan - Following (1998)

 

Interstellar mu ima naj soundtrack verovatno, mrtva trka sa inceptionom

Link to comment
Just now, Guuundogan said:

 

Interstellar mu ima naj soundtrack verovatno, mrtva trka sa inceptionom

 

Da! Zaboravio sam da napomenem. U 5.1.2 zvuči vanvremenski. Perfektno ide uz film. 

  • +1 1
Link to comment

I ja sam zaboravio da kazem da razumem tvoju (verovatno) ishitrenu kvalifikaciju… i ja sam bas slab na dzestiku cestejn :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...