Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

baš si luckast toni :fantom:

moj novobožićni dabl fičr je bio die hard + kiss kiss bang bang, ali pošto nisam ovde da potvrdim da filmovi za koje znamo da valjaju valjaju...

society of the snow

sasvim je ok španski alive, iako je mogao biti malo zategnutiji i kraći. biće da je bolji od nešpanskog alive, mada sam to prilično davno gledao

Link to comment

Pogledao El Mariachi na HBO, prvi deo Rodrigezove Meksičke trilogije. Iskreno mi žao što Carlos Gallardo nije glumio glavnog lika i u druga dva dela... ako ništa bar zbog kontinuiteta

 

Na YouTube nabasao na Bekstvo iz Sobibora. Sjajna glumačka postava, odličan film. Jako težak za gledanje očekivano. Snimano na Avali, masa naših glumaca kao statisti ili manje sporedne uloge... 

Edited by arheolog1981
Link to comment

pogledao Monster - japanski film iz 2023 

odlican film, zaista ogromna preporuka, glumci su toliko neupadljivi i obicni da izgleda kao da gledas neku situaciju iz stvarnog zivota...

prica prati majku cije dete pocne cudno da se ponasa posle dogadjaja u skoli i onda krece istrazivanje, isprica se iz tacke gledista svih aktera i uspeli su u tom zaokruzivanju price, kako odmice film sve si vise investiran u saznavanje istine...
odlicno napisano, uklopljeno, fotografija i kamera majstorski odradnje. 


kadriranja su vrhunska - recimo scena razgovora gde majka pokusava da dodje do odgovora u skoli - skucena prostorija sve je lepljivo i kadrovi su takvi da si i ti u toj maloj sobi
image.thumb.png.ebf552fcbc12d801473c276d04d46c73.png




Od mene preporuka 

  • +1 3
  • Hvala 3
Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

baš si luckast toni :fantom:

moj novobožićni dabl fičr je bio die hard + kiss kiss bang bang, ali pošto nisam ovde da potvrdim da filmovi za koje znamo da valjaju valjaju...

society of the snow

sasvim je ok španski alive, iako je mogao biti malo zategnutiji i kraći. biće da je bolji od nešpanskog alive, mada sam to prilično davno gledao

Meni bitno jedino i samo da su tebi T I T2 bulja :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, Blojler said:

pogledao Monster - japanski film iz 2023 

odlican film, zaista ogromna preporuka, glumci su toliko neupadljivi i obicni da izgleda kao da gledas neku situaciju iz stvarnog zivota...

prica prati majku cije dete pocne cudno da se ponasa posle dogadjaja u skoli i onda krece istrazivanje, isprica se iz tacke gledista svih aktera i uspeli su u tom zaokruzivanju price, kako odmice film sve si vise investiran u saznavanje istine...
odlicno napisano, uklopljeno, fotografija i kamera majstorski odradnje. 

kadriranja su vrhunska - recimo scena razgovora gde majka pokusava da dodje do odgovora u skoli - skucena prostorija sve je lepljivo i kadrovi su takvi da si i ti u toj maloj sobi

+ Rijuići Sakamoto radio muziku.

Link to comment

Concrete utopia

 

Koreju zadesi neka vrsta nuklearnog holokausta™, koji u gradu poruši sve zgrade, samo jedna preostane. I onda se svi preživeli tamo nabiju. Pa krenu sukobi starosedeleca i došljaka, grabež, sebičluk, retardi preuzmu vlast, apelovanje na jedinstvo i prevazilaženje podela, sukob drugokorejanaca i krezubih, kano Vučićeva Srbija. Preporuka.

Edited by Nikodije
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Shan Jan said:

Jel ima krvi i iznutrica ko sto korejski film zapoveda? :wub:

 

Ne, komedija.

  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

Concrete utopia

 

Koreju zadesi neka vrsta nuklearnog holokausta™, koji u gradu poruši sve zgrade, samo jedna preostane. I onda se svi preživeli tamo nabiju. Pa krenu sukobi starosedeleca i došljaka, grabež, sebičluk, retardi preuzmu vlast, apelovanje na jedinstvo i prevazilaženje podela, sukob drugokorejanaca i krezubih, kano Vučićeva Srbija. Preporuka.

 

…the fuck? Ja sam mislila da taj film tek treba da se snimi!
 

 

5 minutes ago, Nikodije said:

 

Ne, komedija.

Užas.

 

ETA: Dobro, on topic, kad smo kod korejskih filmova katastrofe… Emergency declaration (2022) možete nepogledati a Ashfall (2019) možete pogledati.

Edited by Patty Lee
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

Concrete utopia

 

Koreju zadesi neka vrsta nuklearnog holokausta™, koji u gradu poruši sve zgrade, samo jedna preostane. I onda se svi preživeli tamo nabiju. Pa krenu sukobi starosedeleca i došljaka, grabež, sebičluk, retardi preuzmu vlast, apelovanje na jedinstvo i prevazilaženje podela, sukob drugokorejanaca i krezubih, kano Vučićeva Srbija. Preporuka.

 

Pa sto da gledamo, kada to zivimo?

Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa sto da gledamo, kada to zivimo?

 

Zato što je film vrh. Nije samo komedija, ali super provlači taj neki crni humor za sladokusce

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...