Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Paris Blues iz tri puta, jedva. Ne vredi, suviše su mi Youtube klipovi i razni Twitch strimovi uništili attention span za stare ljubavne filmove.

 

S druge strane, Absence of Malice me držao prikovanim uz ekran 2 sata bez problema. Ima mid point twist, ima anti-hero koji se revanšira gramzivim vladinim službenicima i hearsay novinarima, ima glavni baja što predstavlja law&order koji ih sve postroji ko dečicu, ima Sally Field iz cute faze pre nego što se pretvorila u svačiju tetku. Njuman standardno mršav i dobar, bez pečatnog prstena ovaj put. 
 


 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Mnogo ti hvala! Odgledao, film je vrhunski! :ziga:

Daj još nešto slično ovome!

uh, i ja vrlo retko gledam filmove u poslednjih 15ak godina, malo toga sam flegovao kao dobro, vidim 1 koji je zanrovski tu negde, pa baci pogled ako nisi vec gledao: stillwater, to mi isto nije bilo lose. takodje dark waters s mark rafalom od pre nekoliko godina.

a ako hoces jos i da se nasmejes za ng, nesto malo starije, sto mi je promaklo, na preporuku sam ga pogledao relativno skoro i ne secam se kad me je poslednji put neki film tako dobro zabavio: war dogs.

  • Hvala 1
Link to comment
On 29. 12. 2023. at 0:53, Jimmy Kowalski said:

 

Pa i nema nesto puno odlicnih filmova poslednjih godina, za ovu cemo jos videti kada pogledamo sve iz Oskar sezone. Ovako iz glave Banshees of Inisherin, To Leslie, Nightmare Alley, All Quite on the Western Front, Another Round.. Sigurno ima jos, ali se sad ne mogu setiti..

 

Film je odličan (boldovani). Scenario, režija, gluma - svi - sve je perfektno, ocena 10/10. Ima neki duh starih klasičnih filmova što mi se posebno dopalo.

Hvala ti mnogo, Jimmy :thumbsup:

Link to comment
13 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Film je odličan (boldovani). Scenario, režija, gluma - svi - sve je perfektno, ocena 10/10. Ima neki duh starih klasičnih filmova što mi se posebno dopalo.

Hvala ti mnogo, Jimmy :thumbsup:

Pa rimejk ovog..

https://www.youtube.com/watch?v=4zW1uWX5ShE&ab_channel=Rememberremember

koji je btw potcenjen i odlican..Del Torov nisam gledao..

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Film je odličan (boldovani). Scenario, režija, gluma - svi - sve je perfektno, ocena 10/10. Ima neki duh starih klasičnih filmova što mi se posebno dopalo.

Hvala ti mnogo, Jimmy :thumbsup:

 

Pa ima, knjiga je iz 40 i neke godine, a ovo je druga adaptacija..

 

edit: Misko bio brzi..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...