Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Protesti su za dokone, a kasirke u maksiju i građevinci moraju da rade.

Filmovi su onakvi kakvi bi se onima koji plaćaju mogli učiniti isplativim, a autorstvo je egzotika. Po tome se Srbija ne razlikuje od Holivuda.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, goofs said:

 

Da. S tim što nisam siguran da će directorcut ovde pomoći pošto najveće zamerke ljudi imaju na Hoakina i njegovu interpretaciju Napoleona, bar ovi geekovi koje ja pratim. Verovatno je i dobar deo ljudi razočaran jer je dobio brakorazvodnu melodramu, a očekivao osvajanje carske Rusije. 

Meni je bio čak i dobar, mislim da je izvukao maksimum iz napisane uloge. Meni se dojmilo kako je donio osjećaj straha i nesigurnosti kod bitke za Tulon i osjećaj praznine nakon smrti Žozefine, u ostalom dijelu filma nije ni mogao da se nametne kad je to sekvenca random (istorijski netačnih uglavnom) kadrova. Baš kao što sam opisao seriju House of Sadam, fast forward radnja sa gomilom brkatih likova, pa ti više ne znaš ko je ko. Jbt sjetim se GLadiatora i kako je Oliver Reed maestralan u ulozi Proxima

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment

Taj ilya reditelj ima novi film koji je trenutno "in production", preseko ga je ovaj strajk sto je bio letos, tako da izlazi verovatno sledece godine. Heads of state, idris elba, carla gugino itd

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nebojsa said:

dobar je nobody, mene je podsetio na the accountant, pa ako si ga propustio, eto jos zabave.

 

Ja volim taj totalna osveta žanr, plus što Nobody ima i taj mali twist, u stvari čak dva mala twista u neku ruku, plus odličan izbor svih glumaca. Odgledaću i Accountanta definitivno, hvala.

Link to comment
3 hours ago, Svemir Zeka said:

Jel neko na forumu gledao FNAF ili ime dete koje se loži na to?

 

gledao sam sa svojom decom, uzrasta 8 i 12 godina.

lože se na igre ali i ikonografiju, crtaju pixelated verzije tih mehaničkih čudovišta, traže da kupe one glavurdaste lutke sa tim motivima.

 

meni film bio meh, važno mi bilo da nije too gory.

deca su hvatala reference koje su meni potpuno nepoznate jerbo to nisam igrao.

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, garcia said:

crtaju pixelated verzije tih mehaničkih čudovišta,

Isto :lolol:

Puna je kuća iseckanih animatroniksa 

 

14 minutes ago, garcia said:

traže da kupe one glavurdaste lutke sa tim motivima.

Gde ima to?

 

Meni je sin sve vreme brbljao e ovo je ovaj, e ovo je onaj....izigrao igricu naravno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...