Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dumb Money iz The Big Short žanra. Sećam se ovog opšteg hold the stonk ludila sa Reddita ali nisam ispratio kako se sve završilo. Prve dve trećine filma su gledljive i dobro prikazuju hajp ali onda pred kraj nalet uzaludnog optimizma (ne znam odakle jer nam prikazuju kako Wall Street uvek pobedjuje) upropašćuje poentu. Baš slabo. 
 

Paul Dano ima najčudniju facu na svetu. Da sretnem Tajsona u mračnoj aleji znao bih da je gotovo. Da sretnem Paula Danoa u mračnoj aleji znao bih da je gotovo ali niko ne bi znao gde će mi završiti koji deo tela. 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, Amos said:

Paul Dano ima najčudniju facu na svetu. Da sretnem Tajsona u mračnoj aleji znao bih da je gotovo. Da sretnem Paula Danoa u mračnoj aleji znao bih da je gotovo ali niko ne bi znao gde će mi završiti koji deo tela. 

 

Dobar opis, nisam dakle jedina kojoj on izaziva nelagodu

Edited by I*m with the pilots
  • +1 4
Link to comment
On 19. 11. 2023. at 15:35, Amos said:

Dumb Money iz The Big Short žanra. Sećam se ovog opšteg hold the stonk ludila sa Reddita ali nisam ispratio kako se sve završilo. Prve dve trećine filma su gledljive i dobro prikazuju hajp ali onda pred kraj nalet uzaludnog optimizma (ne znam odakle jer nam prikazuju kako Wall Street uvek pobedjuje) upropašćuje poentu. Baš slabo. 
 

Paul Dano ima najčudniju facu na svetu. Da sretnem Tajsona u mračnoj aleji znao bih da je gotovo. Da sretnem Paula Danoa u mračnoj aleji znao bih da je gotovo ali niko ne bi znao gde će mi završiti koji deo tela. 

 

Jel ga ima na trafikama?

Link to comment
1 hour ago, bags said:

The Killer recenzije do sada:

 

Tell Me What To Do Sydney Sweeney GIF by Amazon Prime Video

 

 

 

Ko i uvek, izbor je lak. Krenes da gledas, ako te ne uvuce u pricu/ nije tip filma kakav preferiras, onda batalis. Ne postoji objektivna recenzija..

  • +1 2
Link to comment

Ne čitati recenzije pre gledanja filma, kao što je Pokojni Ruxin jednom napisao. Otići na projekciju kao tabula raza, i formirati svoje mišljenje i utisak o filmu bez prethodnog biasa.

  • +1 6
Link to comment

Dobro, ove nase recenice dve koje napisemo i nisu recenzije vec frst impresns. Na TV zaista covek moze da naleti na film o kome nista ne zna, ali kad ides u bijonju i dajes pare, onda je ipak pozeljno znati o cemu se radi, ko igra, ko je reziser/scenarista, itd..

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...