Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Fair Play, zanimljiv film, malo smo očekivali triler po blurbu ali ajd, i ovako je bilo vrlo gledljiv, šteta za kraj - barem iz mog ugla, devojci je sve bilo perfect and punchy.

 

Spoiler

Imao sam na početku jednu nedoumicu, oko njene reakcije na prsten na podu, nešto mi se tu nije slagalo, tj. što je baš tako reagovala.

 

I na samom kraju sa nožem, to mi nije bilo jasno. Posle fantastično prikazanog silovanja, u smislu, izbor i način i mehanizam silovanja su izabrani tako da jasno i nedvosmisleno pokažu kako to izgleda a da ostave karakterima prostora da realno zauzmu svoja sledeća mesta, vrlo potentna scena. I onda on onako miran a ona u totalnom haosu, očekivao sam da ga ubije. To bi bilo spot on, ili da krene na to i stane, jer nije ubica, ali ovo sa sečenjem mišice i "pokupi krv i idi", to mi nije jasno, šta je to...

 

  • +1 1
Link to comment

ovo je možda i za sramim se priznati, ali ja sam preksinoć prvi put u životu gledao bornov identitet

 

našao sam se na brodu gde su puštali razne kanale grčkih televizija a na alfi je išao baš on

 

s obzirom da sam već bio otkuntao jednu partiju a da je do finalnog odredišta bilo još 2 sata dosadne vožnje prepustim se gledanju

 

šta znam, za ovu namenu je dobar - ne znam da li bi ga gledao ponovo u drugim okolnostima, tj znam. ne bi.

 

jedino što mi je prilična misterija - kako se ovaj film ne prikazuje svakog 1. januara u 14h, deluje mi idealno za to.

 

  • +1 2
Link to comment

met dejmon, pritom ceo film nisam mogao da setim kako se zove. onda se budi moja žena /koja gleda filmove još manje od mene/ sa konstatacijom, vidi met dejmon, za kojom sledi još jedna, vidi franka potente. ja u zbunu totalnom.

  • +1 2
Link to comment

pa zabavan je, nema sekundu sporog hoda, stalno se nešto dešava i na liniji je radnje. nema psihologije, nema idimi dođimi, samo vožnja nizbrdo a ne uzbrdo. zato i kažem da je dobar za ove trenutke kada treba da ti prođe vreme.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, Eleniko said:

ovo je možda i za sramim se priznati, ali ja sam preksinoć prvi put u životu gledao bornov identitet

 

našao sam se na brodu gde su puštali razne kanale grčkih televizija a na alfi je išao baš on

 

s obzirom da sam već bio otkuntao jednu partiju a da je do finalnog odredišta bilo još 2 sata dosadne vožnje prepustim se gledanju

 

šta znam, za ovu namenu je dobar - ne znam da li bi ga gledao ponovo u drugim okolnostima, tj znam. ne bi.

 

jedino što mi je prilična misterija - kako se ovaj film ne prikazuje svakog 1. januara u 14h, deluje mi idealno za to.

 

daje se dosta često na našim kanalima... ja uvek odgledam poneki deo :lol: mada mislim da to nije jedan film, nego nekoliko, identitet, osveta, nasleđe... sedim i gledam kako beži. to me smiruje. znam da nema šanse da ga uvate.

  • Haha 1
Link to comment

Juce jutri pripremam neke materijale za slanje na lekturu pa na red na tiskanje, a u istima se pominje i film Q: The Winged Serpent. Poslah materijale, pa odlucih da pustim ovo malo mozga na ispasu, kad tamo na tubiju zamahnu Kecalkoatl meni po usima. Pogledah ga iz ciste radoznalosti i koncidencije. Jedva gledljivo. Prica puna rupa i nelogicnosti, a "efekti" sramni.

 

q-the-winged-serpent-1.jpg

 

Ako nista drugo, a ono bilo je zanimljivo videti Dejvida Karadina u nekoj drugoj ulozi, ovde u svojtvu detektiva, bas kao i Majkla Morijartija kojeg sam obozavao kao ADA Bena Stouna u Law and Order, ovde je sitni kriminalac i dzanki.

 

 

edit: eh, da, u istim materijalima se pominje film Oci Lore Mars. Jos da i na to naletim...

Edited by Њујоркер
oci
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...