Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

23 minutes ago, Vapad said:

Skinuo sam 4 neka filma iz 2000's i 2010's, tražimo trilere/bisere koje nismo gledali.

Trenutno na meniju Ghost World, Brick, Prisoners i Nightcrawler. Ima neko preporuku od čega početi?

 

Brick, as in prvi film Riana Johnasona? Ja bih krenula od toga, pa Prisoners, pa Nightcrawler. Jedini Ghost World za koji znam je onaj sa Skarlet Johanson i Torom Birč, ne znam kako se to uklapa ovde, to drži u rezervi ako ti se neki od ova tri ne svidi.

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Patty Lee said:

Brick, as in prvi film Riana Johnasona? Ja bih krenula od toga, pa Prisoners, pa Nightcrawler. JediniGhost World za koji znam je onaj sa Skarlet Johanson i Torom Birč, ne znam kako se to uklapa ovde, to drži u rezervi ako ti se neki od ova tri ne svidi.

 

Tako gugl izbacio :D

 

EDIT: hvala puno Peti Li

Edited by Vapad
Link to comment

Ja taj Ghost World nisam ni gledao. Ova tri su mi dobra.

 

Od tih skrivenih bisera sa pocetka 2000. ja uvek "preporucam" Session 9 i Frailty. Uz Masinistu (koji je imao veci hajp zbog transformacije Bale-a) tri odlicna nezavisna small budget ostvarenja koja su pronasla put do publike preko piratskih diskova..

  • +1 3
Link to comment

Ghost World sam gledala davno, pamtim ga kao coming of age film, i mislim da mi se nije svideo (zapravo se ne sećam, vodim se logikom da meni kad se svidi film ja ga obavezno gledam više puta), ali znam da važi za kultni i da ljudi seku vene na njega. Moj kultni filmovi iz tog perioda su Drop Dead Gorgeous ili Freeway (dobro, ovo su realno devedesete), oba crne komedije.

Edited by Patty Lee
  • +1 2
Link to comment

Jao, da l da napišem koji je moj :blush:

 

Wild Things! Taj film ima jedno dvadeset tvistova i toliko ga zakomlikuju da kad krene odjavna špica oni I DALjE OBJAŠNjAVAJU šta se upravo desilo :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Jao jeste..

 

Taj film ne funkcionise kao celina, ali ima toliko zavodljivih stvari, da je totalni gulty pleasure. Kao late night movie moze sasvim da prodje..

 

 

Link to comment

Gledao sam sinoć dungens and dragons. 

 

Solidan fantasy flick, čak su i po malo humora uboli a da nije patetičan i lame. 

 

Radnja solidna, izvedba dobra, vizuelno odličan, pronaći se se ljubitelji D&D-a, tu su spelovi, čudovišta, portali, i kojekakva čuda. 

 

OK zabava za celu porodicu™.

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Gledao sam sinoć dungens and dragons. 

 

Solidan fantasy flick, čak su i po malo humora uboli a da nije patetičan i lame. 


Pre svega jer je sve drugo što se snima na toliko niskom nivou da flick sa minimumom smisla deluje logično i zanimljivo. Voleo bih da vidim nastavak u kome bi isti glumci igrali različite klase, u duhu frp-a. 
 

Na nekom Insta TVu išao Eulogy iz vremena dok Zooey Dechanel još nije bila poznata. Simpa dramica sa ispaljivanjem random nebuloza poput: Elvis se ubio kako bi sprečio da objave dokumentarac o njegovom rvanju u gaćama. 

Link to comment
On 11. 9. 2023. at 14:21, Patty Lee said:

Ghost World sam gledala davno, pamtim ga kao coming of age film, i mislim da mi se nije svideo (zapravo se ne sećam, vodim se logikom da meni kad se svidi film ja ga obavezno gledam više puta), ali znam da važi za kultni i da ljudi seku vene na njega. 

 

+1 predosadan film, uz to i ogavni Stiv Bušemi trsi jednu od ove dve klinke (zaboravio sam koju), ko želi to da gleda čoveče.

 

Ostaje mogućnost da sam bio previše mlad za taj film u trenutku kad sam ga gledao, ali nema šanse da iznova testiram tu premisu.

  • +1 1
Link to comment

ovde na selu, izbor uz total je jedno sviranje qrcu. pokušao pa odustao od gledanja nekog sranja o telohranitelju ubice (čini mi se semjuel džekson) pa nešto o uraganu sa sve tužnim sudbinama pogođenih pa nešto sa putovanjem u pariz sa nagojenim boldvinom. i kum koga nema potrebe da gledam.

na kraju, sinoć iskopah disk sa bartonom i tejlor kako sa sigalom pijani mudruju u "wirdžiniji vulf". sjajan film a za večeras odabrah "davida i lizu". nešto što sam gledao pre 20 godina a čuči na disku.

 

ima li više zaista dobrog filma a da nije za danas pa u zaborav.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Odgledao Barbiku žali bože ružičaste farbe

posle toga solidan ozzi horror Talk to me  da  vratim vid na fabrička podešavanja 

 

Horor filmovi su vazda bili moja doza feminizma 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...