Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:lolol: :lolol: :lolol:I ja sam ga tako razumeo. Pokašavao sam da izvučem neki politički smisao, ma jok, samo ovo fercera.Ali meni je film bio potpuno otkrovenje.
Link to comment
:lolol: :lolol: :lolol:I ja sam ga tako razumeo. Pokašavao sam da izvučem neki politički smisao, ma jok, samo ovo fercera.Ali meni je film bio potpuno otkrovenje.
gde ces vise! zauvek ocuvana ljubav u trenutku svog savrsenstva. ljubav kao planetarni incident. badiou a ne zizek.
Link to comment
uwe boll? to mora da se gleda, nadam se da je opasna krljačina kao rampage
nije bas krljacina osim na kraju, slicna razrada ali drugacije price, kamera je slicna i sve ocekujem da odnekud iskoci MMur ili Divine ili MMur Divine.
Link to comment

A zar ne misliš da seu se upleli na kraju i da je konačno rešenje potpuno neverovatno. To jest, da nam film prethodno daje neke signale koji pokazuju da ona nikako ne može da bude glavni planer cele stvari (npr, ona gugla njegovo ime da vidi šta se to desilo), a na kraju ipak otkrije that it was her all along. To je prosto varanje.

Edited by Syme
Link to comment

A zar ne misliš da seu se upleli na kraju i da je konačno rešenje potpuno neverovatno. To jest, da nam film prethodno daje neke signale koji pokazuju da ona nikako ne može da bude glavni planer cele stvari (npr, ona gugla njegovo ime da vidi šta se to desilo), a na kraju ipak otkrije that it was her all along. To je prosto varanje.

Sta znam.. mozda je guglala da bi proverila da li je ukrao sliku i koju sliku.. kad se to desilo itd.. provere radi, npr

Link to comment

@Trance

To jest, da nam film prethodno daje neke signale koji pokazuju da ona nikako ne može da bude glavni planer cele stvari (npr, ona gugla njegovo ime da vidi šta se to desilo), a na kraju ipak otkrije that it was her all along. To je prosto varanje.

Vladice sine kako prozimas!Ne znam sta da mislim o ovome, totalno sam zaboravila taj detaljcic. Sta sad??

Jel samo meni bilo zao Kaselovog lika? U smislu, on je tu jedini posten - lopov :cry:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

mozda ga tako programirala, a i on je u podsvesti drzao secanje na nju i sve ostalo.. pa mu je okidac bila njena slika i ime ili tako nesto..moguce cak da je i ona bila iznenadjena time.. mozda to uopste nije bio plan, ali se tako ispostavilo

Link to comment

mozda ga tako programirala, a i on je u podsvesti drzao secanje na nju i sve ostalo.. pa mu je okidac bila njena slika i ime ili tako nesto..moguce cak da je i ona bila iznenadjena time.. mozda to uopste nije bio plan, ali se tako ispostavilo

Dobar pokušaj, ali opet, Kasel je taj koji mu je dao da bira kod kog hipnotizera hoće da ide. Otkud je znala da će mu ovaj dati tu priliku?

Link to comment

Dobar pokušaj, ali opet, Kasel je taj koji mu je dao da bira kod kog hipnotizera hoće da ide. Otkud je znala da će mu ovaj dati tu priliku?

pa nije.. ona ga je isprogramirala da on ukrade neku sliku i da joj donese.. nije receno kako i sta.. verovatno je i ona bila iznenadjena njegovim dolaskom..

ovo sa spoilerima kao da kucamo u siframa :Dja sam zaista uzivao u filmu, just go with the flowdlake u jajetu obicno trazim kada film pogledam 2. 3. put

Link to comment

@Trance

Uzgred, nije samo guglanje. Kako je mogla da zna da će doći kod nje da traže da ga hipnotiše?

Secas se da je to u nekom trenutku sama i spomenula, kako mu je usadila nekako da ce bas nju potraziti buduci da se malo poigrala sa njegovom glavom (najlakse receno "ostavila beleg") a onda ga je u trenutku udesa sa kolima zvala na mobitel i trigerovala nesto u njemu. Ne razumem se u tu psihologiju ali takvo nesto bih mogla da provarim.Mislim pazi, ima tu dosta stvari koje su morale da se potrefe, ali nekako mogu proci, sem prvog detalja koji si spomenuo - guglanje - koji se ama nikako ne uklapa u pricu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...