Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Coherence, vrlo solidan mali triler/sf/hororac/film misterije, mogao je opušteno da bude realizovan kao pozorišna predstava, ne bih da bilo šta više kažem požto bi bio spojl, ali preporuka za neko pretprazničko veče

  • +1 4
Link to comment
54 minutes ago, ToniAdams said:

Coherence, vrlo solidan mali triler/sf/hororac/film misterije, mogao je opušteno da bude realizovan kao pozorišna predstava, ne bih da bilo šta više kažem požto bi bio spojl, ali preporuka za neko pretprazničko veče

I meni je bio baš super :)

  • +1 1
Link to comment

Odgledao konacno No Time to Die. Angazovanje Fukunage kao scenariste i reditelja pokazao se kao odlican potez, Craigov Bond dobio velicastven kraj.

 

Sto se mene tice, stavljam tacku na Bond fransizu. Bila je zabavna voznja, trajala je vise decenija, ali dosta je bilo. Reboot koji ce uslediti sa nekim novim Bondom bice namenjen novoj mladjoj publici. Ja sam se penzionisao kao gledalac. Odoh na Karibe da pecam..

  • +1 2
Link to comment

Odgledao malopre "21 most" sa Čedvikom Bouzmenom i Sienom Miler. Klasičan prljavi korumpirani panduri akciini triler.

 Jako mi se dopalo kako je odigrao ovu ulogu, i greota je istinska što je tako mlad umro.

  • +1 1
Link to comment
On 24.12.2022. at 1:07, bags said:

Glass Onion 4/10

 

Jackie Hoffman je bila u svemu sto sam gledao zadnje nedelje. Neverovatno.

 

Ne znam ko je ta. 

Dala bih 7/10, nekako me vuce na Tenet sa vremenom a ne na sherlok holmsa. Razbibriga (? 'se ovako pise sad trokirah u momentu) 

 

Ima nesto senzualno a jako u joelle (andy), ((samo da 🙏 nije BLM bullshit i crnci oppressed)), pa da mi bude nova sreca na platnu (kao zandaju sto volim da gledam). Njih dve su powerhouse. Opasne klinke. OPASNE!  

 

Najveca zabava i iznenadjenje mi bautista, veoma fluidan i uverljiv. Na momente se primecuje brutalnost, bio bi dobar negativac. 

Link to comment

I ja sam sinoć odgledao Glass Onion, onako, suvi prosek. Ne izdvaja se po bilo čemu od mora sličnih filmova, a i rasplet, gde ovakvi filmovi treba da kulminiraju, je jedno veliko meh. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Triangle of sadness, osim poslednjeg dela na plaži, skroz po mom ukusu.

 

Gledali upravo, zanimljivo. Malo over the top scene sa večerom i posledicama. Plaža kraj ili plaža zadnja trećina?

Link to comment

National Lampoon's Christmas Vacation sa decom. Steta sto danas nema vise ovakvih filmova. Bas probudio neku nostalgiju osamdesetih. (koju ja znam samo iz americkih igranih filmova ali opet...)

 

7/10

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Odgledao konacno No Time to Die. Angazovanje Fukunage kao scenariste i reditelja pokazao se kao odlican potez, Craigov Bond dobio velicastven kraj.

 

Sto se mene tice, stavljam tacku na Bond fransizu. Bila je zabavna voznja, trajala je vise decenija, ali dosta je bilo. Reboot koji ce uslediti sa nekim novim Bondom bice namenjen novoj mladjoj publici. Ja sam se penzionisao kao gledalac. Odoh na Karibe da pecam..


i meni se svideo No Time To Die, teško mi je bilo da svarim Daniel Craiga kao novog, drugačijeg Bonda al kontam nije bilo loše sveukupno. 
Pogledao sam i Glass Onion sinoć, ok zabava, to sam i očekivao. 
Super je Batista u svim svojim filmovima.

Pogledao The Humans https://m.imdb.com/title/tt10023286/?ref_=ext_shr_lnk

stilska vežba porodične drame, dobar kombo texta, glume i režije. 

Link to comment
43 minutes ago, Vapad said:

 

Gledali upravo, zanimljivo. Malo over the top scene sa večerom i posledicama. Plaža kraj ili plaža zadnja trećina?


Plaža zadnja trećina. Razumem šta je hteo ali je moglo to mnogo bolje. Plaža kraj mi je zapravo ok.
 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...