Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

We need to talk about Kevin je bas dobro potcenjen film, ocekivano sjajna Tilda i sve freaky metamorfoze Kevina.
Meni je nekako nedorečen. Zašto je Kevin postao to što jeste? Nije da je imao loše detinjstvo, traume i slično. Već se jednostavno rodio kao psihopata. To mi ne pije vodu.Ćale mi je neuverljiv. Ok, da on popušta sinu i da ne vidi neke stvari, ali baš nije slep pa da ne primeti da nešto nije u redu.I film je predvidiv. Od početka znaš šta će biti na kraju.
Generation Um retko dobar i zivotan film
Sa raspalim Kianu Rivsom i ocenom od 3,7?Ja sinoć konačno odgledaoTropa_de_Elite_2.jpg Tropa de Elite 2 - O Inimigo Agora É OutroOdličan! Hoću još :(
Link to comment
Meni je nekako nedorečen. Zašto je Kevin postao to što jeste? Nije da je imao loše detinjstvo, traume i slično. Već se jednostavno rodio kao psihopata. To mi ne pije vodu.Ćale mi je neuverljiv. Ok, da on popušta sinu i da ne vidi neke stvari, ali baš nije slep pa da ne primeti da nešto nije u redu.I film je predvidiv. Od početka znaš šta će biti na kraju.
Meni ta nedorecenost uopste ne smeta, naprotiv.Evo citam o ona tri brata praseta, sto su oteli one devojke i drzali ih deset godina u podrumu. Takoreci uvazeni clanovi zajednice. Mislim, ima previse neobjasnjenih i neuverljivih stvari iz svakodnevnog zivota, pa nikom nista.Ne bih ja tu nista dirao, meni je malo ritam godina u filmu bio trapav. Ostalo. uzivancija. Edited by Lancia
Link to comment

I +1.upravo je fora u tome što je film nedorečen, odnosno što ostavlja otvorenom nature/nurture dilemu: da li je on prosto rođen takav, ili ga je dobrim delom i njena hladnoća i odbacivanje učinila takvim. Koga zanima, Lajonel Šrajver detaljno priča o svom romanu, pa daje i odgovore na neka pitanja koja je Sale postavio. Nisam čitao roman, ali čini mi se da je film prilično veran njenoj viziji.Inače ima vrlo segsi glas :)

Link to comment

Gledao juce Umri Muski 5...Verujem da ce uci u istoriju kao i Rocky 5 - kao najgori deo u serijalu...Nisam imao jednom utisak da gledam Umri Muski... Da se ne zove tako i da nema lika Dzon Meklejn, prosao bi kao maks. prosecan Akcioni film... Steta, ali 4ti deo je vec pokazao da se ide u pogresan pravac, ma koliko Bruce tupio kako mu je kvalitet serijala vazan...

Link to comment
Four Shades of Brown 2004Četiri gorke priče, koje nemilosrdno i bez ustezanja, oslikavaju životnu realnost...Preporukasmiley32.gif
Odlican, preporuka i od mene. Zbog jezika sam uglavnom u svedskim filmovima u poslednje vreme, pa je sinoc dosao red na ovaj, do sad sam ga izbegavala zato sto traje 3 sata. I dobro je sto jesam, ne bi lepo seo u svako doba. Jedan od najtezih filmova koje sam gledala, surovo realno.
Link to comment
We need to talk about Kevin je bas dobro potcenjen film, ocekivano sjajna Tilda i sve freaky metamorfoze Kevina.
Čovek, pogleda totalno sranje i brzo ga zaboravi bez pomisli da ga je opšte zaboravio. Ali, godinu-dve kasnije, tu je stari dobri Lancia da ga podseti kakvu je glupost tek tako zaboravio :lol:Doduše, prijatno sam iznenađen da ima još ljudi koji dobro potcenjuju ovaj uradak :)A, stvarno sam mogao pomisliti da bi rediteljeva (shedirector na engleskom) intrigantna filozofska nadogradnja u smeru antitalenta mogla biti pogođena meta ukusa Lalancie -_-
Link to comment
Ja se tog filma setim svako malo i bez Lancije (ili tebe)... podsete me ovi.
Ma, najbolje da mi sada potegneš i zastavu SFRJ iz Kevinove sobe... Lolo jedna...
Link to comment
:lol: :) -_-
Da si nasvrljao jos dve recenice, zapao bi u tugu, dobri moj Ajante, a niko ne voli da te vidi u tom stanju.Sto ti se ne svidja film?
Link to comment
Patetična režija, promašena dramaturgija, mada sam u oba slučaja mogao reći i kičerajska...
Osta ti bez novog smajlija a ja bez valjanog objasnjenja. Nista ja od ovog tvog nisam zapazio, i bolje da je tako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...