Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

она када уђе у кадар то је јебена магија.осим тога има ту андрогиност која је чини потпуно изузетном појавом.

Link to comment

ne slazem se za atonement, a ne secam je se iz love actuallyali ok, dobro, ne može to tako da se gleda. da se zadržimo na ovom filmu u kojem sam je sad gledala. evo, povlačim ono da je očajna, i ograničavam se na tome da je očajna u a dangerous method. to se graniči da karikiranjem, mislila sam da se zeza u par navrata na početku filma, onaj tik sa vilicom je takav besmisao ...

Link to comment
она када уђе у кадар то је јебена магија.осим тога има ту андрогиност која је чини потпуно изузетном појавом.
ja ne mislim da je žena androgina samim tim što nema sise. tu se završava njena androginost. androgina je tilda, recimo.a magije nikakve nema u njenoj špilrajnovoj
Link to comment
ja ne mislim da je žena androgina samim tim što nema sise. tu se završava njena androginost. androgina je tilda, recimo.a magije nikakve nema u njenoj špilrajnovoj
искрено, нисам ни приметио да нема сисе, ако верујеш.не знам, има нешто у очима и тој вилици, неописиво сексуално исијавање.или сам ја побудалио за Ћиром.
Link to comment
искрено, нисам ни приметио да нема сисе, ако верујеш.не знам, има нешто у очима и тој вилици, неописиво сексуално исијавање.или сам ја побудалио за Ћиром.
pa ja mislim da joj gledaš kroz prste. i kapiram, stvarno je lepa žena.
Link to comment
keira-knightley-4.jpgископах нешто објективно што иде мени у прилог: отац и мајка су јој глумци Edited by 3opge
Link to comment

Odgledao Tyrannosaur. Ovde ništa nije prikriveno, sirova emocija od prvog do poslednjeg kadra. Rijetko se desi da su baš svi likovi ovako ubjedljivi i upečatljivi, vrijedi pogledati.

Link to comment

Juce gledao National Treasure, prvi i drugi deo. Jako pozitivno iznenadjenje. Pod uticajem hajpa krenuo i Da Vincijev kod, i smorio se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...