Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

12 minutes ago, Nikodije said:

 

nisam jos gledao don't look up, ali ako se trazi neka rio tinto poveznica sa holivudom onda bih preporucio film promised land

tu je to obradjeno, ima cak i lazni zeleni i cemu sluze. naravno na kraju je zasecereno i pateticno al nema veze. narod je razumeo poruku  :)

Odgledaj Don't look up, razumeces sto sam ovo napisao... Reč je zabijanju glave u pesak, vijanju rejtinga, izborima, onima koji svesno lažu i obmanjuju radi potencijalne kratkorocne koristi, miniraju one koji mogu da rese problem, medijima koji lažu bez razloga, a zemlja odlazi u kurac...

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Odgledaj Don't look up, razumeces sto sam ovo napisao... Reč je zabijanju glave u pesak, vijanju rejtinga, izborima, onima koji svesno lažu i obmanjuju radi potencijalne kratkorocne koristi, miniraju one koji mogu da rese problem, a zemlja odlazi u kurac...

A otpor ovoj nabrojanoj sprdnji je opet sprdnja, meme, tviter, karikatura...?¿ dva okeana nepreglednog smora.

Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

A otpor ovoj nabrojanoj sprdnji je opet sprdnja, meme, tviter, karikatura...?¿ dva okeana nepreglednog smora.

Tačno tako, a suštinski, niko ništa stvarno ne radi...

Link to comment
29 minutes ago, radisa said:

medijima koji lažu bez razloga

 

Pa ne, vrlo je sa razlogom. :) Da li zato da sve bude sa osmehom u jutarnjem programu (da se lakse proguta pilula Prozaka) ili zato sto raskid dva poznata tinejdzera stvara vise klikova ili zato sto je lakse da se o svakom problemu ne razmislja dok se licno ne desi pojedincu ili zato sto je nauka jednostavno dosadna i prozaicna u odnosu na zanimljive teorije i lazi o sreci, ali svakako ne bez razloga :) 

Link to comment

Btw, juce ceo dan mi u glavi Jonah Hill sa: "There are 3 types of people, you the working class, us the cool rich (:lolol:) and then them. I am sorry but we need them, because you build us to fight them. I am talking about nutritionist, personal trainers, people at spa but not the ones that check you in but ones that walk you down the corridor." Doslovce ga zamisljam da se ponasa tako u pravom zivotu. :lolol:

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Mos said:

 

Pa ne, vrlo je sa razlogom. :) Da li zato da sve bude sa osmehom u jutarnjem programu (da se lakse proguta pilula Prozaka) ili zato sto raskid dva poznata tinejdzera stvara vise klikova ili zato sto je lakse da se o svakom problemu ne razmislja dok se licno ne desi pojedincu ili zato sto je nauka jednostavno dosadna i prozaicna u odnosu na zanimljive teorije i lazi o sreci, ali svakako ne bez razloga :) 

To je meni sve bez razloga... Tj, ti razlozi su toliko sitni i besmisleni, da i jeste suština toga, da je bez razloga...

Link to comment
13 hours ago, morgana said:

don't look up je najprvoloptaškiji film koji sam gledala u posljednjih mnogo godina, baš je slab

 

Zar te nije makar malo odusevila poruka da nam je svima dosta politike? :D

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zar te nije makar malo odusevila poruka da nam je svima dosta politike? :D

 

dobro, zgodan detalj. i kopanje rude uprkos apokalipsi.

ali film jeste los.

Link to comment

Krenula matrix vaskrsenje pa vaskrsnuh ja u sve 16.

Cak nisam stigla da se divim trinity na lepom starenju. 

Nastavicu veceras 

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, maheem said:

The Hand of God

 

Veoma intiman film. Proganja me jedna scena, ne mogu da se setim gde sam video/čitao telefonski prank sa komšinicom. Zna neko?

 

 

U knjizi :) Svi su u pravu

  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

U knjizi :) Svi su u pravu

Ja bejah ubeđen da sam je video na ekranu al me je logika ipak munula laktom da ne tripujem. Al toliko mi je vizuelno bilo već viđeno da sam sad oduševljen :lol:

Fala muchas.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...