Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ja obnovio keca, pa cu sutra reloaded i revolutions 

 

Kec apsolutno remek delo i dan danas

 

Edit: mislim na matriks, izvinjavam se

Edited by Tsai
Link to comment
18 hours ago, mustang said:

Mark wallace ce uvek za mene biti sanker sredom. Koji je film u pitanju?

 

Don't look up parodija na danasnje sRanje u americi. Neuspela. 

Naravno da potencijalnom antivaxxeru nece da se svidi ismevanje GOP trailer trash glasaca 🤷🏻‍♂️

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Don't look up me oduševio, nisam uopšte očekivao, niti sam znao o čemu se radi, uključim Netflix i to mi izadje, rekoh ajde da vidim. 

 

Negde do polovine filma sam mislio 

Spoiler

još jedno američko proseravanje, na kraju heroji/good guys pobedjuju, razbucaće kometu ili u krajnjem slučaju će samo proći blizu, pogotovo što ima u najavi 'true story" ili tako nešto...

 

Onda sam počeo da navijam za kometu :D

 

 

  • +1 3
Link to comment
On 26.12.2021. at 10:38, Mos said:

‘Don’t look up’ će patiti od toga što meša Black Mirror epizodu sa parodijom, a ta dva žanra se prirodno negiraju i zato će mnogima biti odbojan/bezveze. 
 

Film je genijalan, od Kikstarter pledge levela za predsednicku kampanju, preko anesteziologa na celu NASA i autističnih milijardera, do kvalitetnog opisa koliko ljudi razmišljaju šta im grize dupe samo od danas do sutra. 
 

Odlično je što nisu upali u demokrate/republikanci zamku pa Meril Strip ima fotke sa Klintonom i slične sitnice. 
 


 

 

Odgledao, sjajno...

 

Jbt, ovako nešto treba da se snimi u Srbiji... Rio tinto, naučnici koji upozoravaju, ali ih niko ne sluša, Suzana kao Jasnon Orlean, Jovana Jeremić kao Kate Blanchett, Šarapa kao onaj Tayler Perry... Sastnaci kod predsednika u kabinetu, mitinzi, razočarani naučnici kojima niko ne veruje, Twetteri i Instagrami... I na kraju Predsednik i ekipa, kad upropaste zemlju, beže avionom ...

 

Sam kraj prepuštam mašti... :fantom:

 

 

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, morgana said:

don't look up je najprvoloptaškiji film koji sam gledala u posljednjih mnogo godina

 

 

Što je ok, jer ne pretenduje da bude dubokomisleni, islandski film za prikazivanje na FAF-u već Netflix flick sa porukom za široke narodne mase i sprdanje sa ekipom koja drži glave u sopstvenom dupetu. 

 

 

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

 

 

Što je ok, jer ne pretenduje da bude dubokomisleni, islandski film za prikazivanje na FAF-u već Netflix flick sa porukom za široke narodne mase i sprdanje sa ekipom koja drži glave u sopstvenom dupetu. 

 

E ako sad svi ne progledamo, nikad necemo :D 

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

 

 

Što je ok, jer ne pretenduje da bude dubokomisleni, islandski film za prikazivanje na FAF-u već Netflix flick sa porukom za široke narodne mase i sprdanje sa ekipom koja drži glave u sopstvenom dupetu. 

 

 

 

 

 

o pa sad, odes u totalnu kontru da bi podcrtao svoj stav, nije bas ok

Link to comment
15 minutes ago, Mos said:

 

 

Što je ok, jer ne pretenduje da bude dubokomisleni, islandski film za prikazivanje na FAF-u već Netflix flick sa porukom za široke narodne mase i sprdanje sa ekipom koja drži glave u sopstvenom dupetu. 

 

 

 

 

 

o pa sad, odes u totalnu kontru da bi podcrtao svoj stav, nije bas ok kao argument

 

....

 

 

zajebava me telefon, sori

Edited by morgana
Link to comment
10 hours ago, radisa said:

Odgledao, sjajno...

 

Jbt, ovako nešto treba da se snimi u Srbiji... Rio tinto, naučnici koji upozoravaju, ali ih niko ne sluša, Suzana kao Jasnon Orlean, Jovana Jeremić kao Kate Blanchett, Šarapa kao onaj Tayler Perry... Sastnaci kod predsednika u kabinetu, mitinzi, razočarani naučnici kojima niko ne veruje, Twetteri i Instagrami... I na kraju Predsednik i ekipa, kad upropaste zemlju, beže avionom ...

 

Sam kraj prepuštam mašti... :fantom:

 

 

 

nisam jos gledao don't look up, ali ako se trazi neka rio tinto poveznica sa holivudom onda bih preporucio film promised land

tu je to obradjeno, ima cak i lazni zeleni i cemu sluze. naravno na kraju je zasecereno i pateticno al nema veze. narod je razumeo poruku  :)

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...