Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jebo vas ja, nije bilo baš tako strašno...

 

Ili ja nisam ništa očekiavo osim nekog sranja, pa se taman slično i desilo, i zato nisam previše razočaran...

 

Izgleda da je problem u očekivanjima... :)

  • +1 2
Link to comment

Pa nije da se nisam zabavio, makar cekajuci da vidim sta ce biti sledece sto ce da me nervira :D Mislim, film su osmislili i napisali ocigledno pametni ljudi i ima nekih zaista zanimljivih momenata i ideja (recimo prepric sta se desavalo u svetu nakon treceg dela, tzv. history lesson deo, zatim veza Neo-Triniti, psihijatar kao novi kreator Matrixa, itd.), bilo je tu necega od cega je mogla da se napravi dobra serija, a oni se odlucili za zajebanciju. Legitimno, da se razumemo, samo ako je zajebancija onda neka je do daske, nemojte ovako, polu-kuvano.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
39 minutes ago, Tsai said:

Au je, dal da gledam ili ne? 

Prvi deo obozavam

 

Radiša je jedini čovek na celom internetu koji je rekao da nije totalno govno, već da je ok. 

Pa ti sad vidi :evilsmile:


Ja ću ga naravno odgledati, matrix je kultna trilogija, prvi deo jedan od najboljih sci fi filmova svih vremena, dakle biće gledano. Ali već mi je jasno da to neće biti to. 

Link to comment

Zaspao sam na Matrixu, najbolje je sto ispucavaju milione metaka dok skakucu po zidovima i plafonima, samo ne razumem nikako kako ubijas virtualni entitet mecima,

kretenast film

Link to comment
On 20.12.2021. at 2:21, gospa buba said:

moskva suzama ne veruje :D



sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

ja sam tokom 11 godina zivota u moskvi taj film video jedno 20 puta da ide na televiziji + imao sam ga na DVD u hotelskoj sobi u sklopu bivse firme, tamo sam imao 200+ nocenja 2006-2020 = 0 gledanja (kanale sam saltao, DVD nisam ubacio) :lolol:

 

sorry for anti-topic :D

 

 

Link to comment

Umesto Matrixa pogledah Driven sa Ted Lasom koji glumi Ted Lasoa i Li Pejsom koji glumi Dzona DeLoreana, konstruktora i dizajnera cuvenog DeLorean automobila. Zanimljiva je prica, pogotovo za neupucene kao sto sam ja, neke stvari sam znao, neke nisam imao pojma. Razrada je mogla biti bolja, ali ok, prelazna ocena. Li Pejs bas odlican u filmu.

Link to comment

Odgledao Matrix, sasvim dobro urađeno.


 

Spoiler

Pričali smo ranije, da bi se ponovio ili nadmašio efekat prvog dela u 2021. bi verovatno trebalo promeniti format i uraditi ga kao VR ili nekako slično. Tako da se odmah oprostimo od wow očekivanja. Do sada smo se privikli na život u Matriksu, film je ionako prvenstveno pravljen za nove generacije kojima je sasvim normalna stvar da glavnu reč vode kompanije koje prave igrice, brainstorminzi, simulatte i tako to. Tu su i mane - ovo vrišti od ejdžizma, bukvalno nemaš osobu koja ima više od nekoliko sedih u glavi a da je iole produktivna ovaj funkcionalna, a oni koji su još stariji su predstavljeni kao zastareli senilni...ljudi. Milion referenci na chadove, mačke, previše ironije (naročito na kraju)…i sve što ste već napisali.

 

Meni ovo uopšte nije loš film, ali već sam napisao da nisam ni očekivao film po kome će se meriti vreme.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...