Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Horizon Line (2020).

 

Kakvo savrseno smece od filma. :D

 

Zena i ja sinoc vrtimo bzvz kanale i kao ajd moze ovaj. Tek je poceo. Ionako nemamo ideju sta da gledamo. 

 

Film je toliko glup da smo se sprdali celim tokom istog. Stomak me je bukvalno boleo od smeha. Naravno da ga nikome ne bih preporucio, ali za nas je to bio divan trenutak u kojem smo bili raspolozeni da se sprdamo. Potrebno je nastaviti sa gledanjem posle prvog idiotluka na koji se naleti i onda se presaltati na kompletnu sprdnju... 

 

Vrhunska komedija. Ne pamtim da sam se ovoliko smejao uz film. 

 

Spoiler

Najjaci momenat je bio kada smo komentarisali gde se dede mrtvi pilot, koji je trenutak pre lezao iza njih na podu aviona pokriven jaknom, dok oni vrte lupinge, poniru i izdizu se kao u F16 lovcu. :D

 

A onda trenutak kasnije, dok se jos valjamo od smeha zbog prethodno napisanog, konstatuju da moraju da ga izbace iz aviona kako bi olaksali avion...glavna glumica ga izgurava kroz vrata u emotivnoj sceni...

 

Tu su nas dotukli. Morali smo da pauziramo film da dodjemo sebi od smeha. 

 

Link to comment

Dokumentarac "Krtica" na HRT 2 o liku koji se preko skandinavsko-severnokorejskog društva prijateljstva uvukao u Severnu Koreju, posredovao kupovini oruzja i amfetamina od Korejaca, provalio citav lanac od Španije do Ugande, pri tom sve to snimao tokom 7 godina. Jbttt

Sent from my 5024D using Tapatalk

Link to comment

spacer.png

 

Last Night in Soho - U dobroj meri inspirisan Suspiriom i generalno giallo zanrom, Wright povezuje danasnji London sa Swingin' Sixties periodom. Vizuelno je sve impresivno, soundtrack odlican, a montaza vrhunska. Nedostaci i nelogicnosti u prici su ocigledni, ali film svejedno drzi paznju i zabavan je. Dobar izbor mladih glumica u glavnim ulogama, kao i ubacivanje ikona iz 60-ih Terrenca Stampa i Diane Rigg (kojoj je film posvecen) u sporednim rolama..

Link to comment

Juče prvi put u ko zna koliko godina odgledao dva filma u istom danu. I prva poseta bioskopu od marta 2020. Gledao French Dispatch, klonula mi je glava od dosade. A i onaj Chalamet poceo da iskace iz ormara. Inace volim Wesa, Tenenbaums i Darjeeling sam svaki gledao po nekoliko puta.

 

Uvece stare vrednosti, American Graffiti. Bas je prijalo. Za veceras merkam Searchers ili Zena pod uticajem, mada mozda i iskuliram.

Link to comment

Gledao novi Matrix...

 

Šta znam, počnu interesantno, onda malo razvuku, i onda, recikliranje prva 3 dela jedno sat i 45 minuta...

 

I rodna rapvnopravnost, naravno...

 

ALi, ok, proveo sam i gorih 2 i po sata mog života... Nije bilo dosadno...

 

I moli se @Weenie Pooh da ne gleda, implodiraće forum... :)

 

 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Gledao novi Matrix...

 

Šta znam, počnu interesantno, onda malo razvuku, i onda, recikliranje prva 3 dela jedno sat i 45 minuta...

 

I rodna rapvnopravnost, naravno...

 

ALi, ok, proveo sam i gorih 2 i po sata mog života... Nije bilo dosadno...

 

I moli se @Weenie Pooh da ne gleda, implodiraće forum... :)

 

 

 

Ja odgledao prva tri dela u sklopu visinskih priprema za cetvrti (posle skoro pa 15 godina sigurno). I mogu reci da su do jaja svi. I dalje ne kapiram onoliko drvlje i kamenje koje se vec godinama sipa na dvojku i trojku. Ok, dvojka pati malo od viska pointless akcije i tabanja (mada scena na autoputu i dalje kida), a trojka od nekoliko Holivud™ momenata, ali prica me drzala, uzivao sam gledajuci. Cak bih se usudio reci da su 2. i 3. bolje po pitanju pricanja price od keca. Kapiram ja da je prvi deo imao taj wow efekat neceg blago novog i blago nepoznatog, plus dobar deo misterije koji je ostao na kraju da golica mastu, i da je to sa nastavcima moralo da nestane, ali nisam od onih koji samo prvi deo racunaju, a 2. i 3. brisu iz secanja (kao sto ja radim sa sequel trilogijom SW recimo :D ). Sve zivo iz kulture i pop kulture je strpano u ovaj film, toliko referenci, ideja, estetika™, uticaja, ali je skockano to dobro. 

 

I jos jedna vazna napomena: svaki od delova traje po oko 2 sata (2. i 3. blago prelaze 2h trajanja), koliko Svevisnji ManituAlahJehovaVisnu zapoveda da traje jedan dobar film ovog tipa. I uglavnom je sve bitno stalo u tih dva stata po filmu. Vec mi je strepnja prevladala nadu jer 4. traje 2 i po. I ovo sto kazes da recikliraju prva 3 dela. Cemu onda 4. koji kurac (ako zanemarimo lovu)? Ali dobro, izdrzacu. 

Link to comment

Cetvorka bez veze. Neka akcija na pocetku, i jos neka na kraju. U sredini koja dugo traje, neka prica. 

Na kraju pjesma bullet in your head ali neka nova verzija. 

 

Valjda su pripremali teren za 5. I 6. dio

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...