Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

samo da velim da je meni children of man mozda najbolja filmovana distopija/postapokaliptika jos od brazila.
*1mislim da 5 put zaključujemo to :D
Link to comment

Malo pre Law Abiding Citizen na B92, nije los. Cudi me da sam ga propustio na trafikama svojevremeno ali taman mi legao na ovo lenjo popodne...Sad cu bogme ove Nemce iznad da overim.

Link to comment
Lincolnlincoln-poster.jpgUh, drag mi je Spielberg, ali mi je istina draza!Ocekivao sam, ili bolje reci nadao sam se malo drugacijem filmu i pristupu, ali previse je patetican i dosadan. Nije cak ni sam film (u celini je li) dosadan koliko sam Linkoln, prosto mi je zao sto je moj najdrazi glumac trosio svoje dragoceno vreme na ovo. Minhen mi je bio odlican i ocekivao sam ovde mnogo bolji scenario nego sto smo dobili. Zelja da se Linkoln beatifikuje (i bukvalno u zavrsnim kadrovima, sto je bilo posebno neukusno) zatrpala je neke zanimljive stvari koje su samo okrznute u filmu i da se film fokusirao na njih i na konkretnu pricu oko usvajanja amandmana i zavrsetka rata mogao je jos i dobro da ispadne. Odnos prema zeni i deci (koji je jos i ponajbolje prikazan, mada i to sa dosta patetike i nedovoljno), odnos prema crncima, politicke zavrzlame (koje su jos jedan delimicno uspeli deo filma)... cucala je tu negde mozda zanimljiva drama, ali izgubila se, zaturili je.
Link to comment

Seven Psychopaths (2012)Sam Rockwell je kralj, da nema njega uopste ne bi vredelo gledati ovaj ionako neubedljiv film...In Bruges za klasu bolji...

Edited by keksi krem
Link to comment
Seven Psychopaths (2012)Sam Rockwell je kralj, da nema njega uopste ne bi vredelo gledati ovaj ionako neubedljiv film...In Bruges za klasu bolji...
ja sam taj film gledao nakon djanga, tacnije sutradan. jos pod utiskom istog, izdrzao sam nekih 15-ak min i iskljucio. random nasilje, gluma neubedljiva i lufta koliko hoces. iako je sam r. bio u filmu, barem za ono kratko vreme koje sam gledao, jedini koji drzi film, nije mi bilo dovoljno da nastavim. gledao bih novi film sa ray winstone-om? the Sweeney ali ocena na imdb-u je 6.1 i review je slabo prosao. jel gledao neko, kakvi su utisci?
Link to comment
jel ima iko da nije bas skroz odusevljen tim filmom, osim mene? da vidim jel do mene.
nije do tebemeni je inače film OK, nije loš, nije sranje, ali ne kapiram nikako masovni hajp
Link to comment
ja sam taj film gledao nakon djanga, tacnije sutradan. jos pod utiskom istog, izdrzao sam nekih 15-ak min i iskljucio. random nasilje, gluma neubedljiva i lufta koliko hoces. iako je sam r. bio u filmu, barem za ono kratko vreme koje sam gledao, jedini koji drzi film, nije mi bilo dovoljno da nastavim.gledao bih novi film sa ray winstone-om? the Sweeney ali ocena na imdb-u je 6.1 i review je slabo prosao. jel gledao neko, kakvi su utisci?
Gledao original, i razbija. Ako je rimejk upola toliko dobar, vredi pogledati.
Link to comment

^nesto nisam u fazonu ovih dana da sve gledam, zasitio sam se i sada bih da proberem, a ray winstone ne moze da bude los kada je u filmu. tako da cu ga definitivno pogledati. original nisam gledao. ja volim tvoj ukus, tj. bas mi lezi sve sto napises, a tice se filma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...