Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sto je los linkoln ...linearan, staromodan, dosadan.
штета што уместо перманентног Оскаровца нису узели Моргана Фримена ака Мудрог Црнца за главну улогу да му додају на актуелности.
Link to comment

Argo (2012)Svideo mi se...ne bih mu dao Oskara za najbolji film godine, ali je skroz dobro odradjen...Affleck jos jednom dokazao da je mnogo bolji reziser nego glumac, Goodman i Arkin izdominirali :Hail:

Link to comment
zasto sam ovo gledao. zasto :isuse:i to u sali sa 40 klinaca dvehiljadetrece godiste :isuse:edit... jess je bonbon
štatije?? bio vrištanjac ah? možda te razumem, ja bi voleo da ga pogledam u mrklom mraku pustog bioskopa
Link to comment

THE WORDSзастарели приступ режији скоро до анахроничности.Оливија Вајлд лепо месната и набубрела али ништа од омрса.

Link to comment
sta znam, i pored falospeva, nije odgledano dalje od ~30. minuta...klinka but razvaljuje, but again, nedovoljno za dosadu same price.
ima istine da je prva polovina malo spora ali takva je i potreba priče. i ja sam pogledao iz 2 cugazverski dobar.gledao sam dublovan i sve dok posle nisam pročitao priču o filmu mislio sam da je neka južna Afrika. neverovatno univerzalanWhen it all goes quiet behind my eyes, I see everything that made me lying around in invisible pieces. When I look too hard, it goes away. And when it all goes quiet, I see they are right here. I see that I'm a little piece in a big, big universe. And that makes things right.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...