Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1589

  • Indy

    965

joj roksi, Andras Fox iz Melburna je neverovatan dj, kakve bisere on vadi :Hail:

 

  :D re: kaiya - scandalous

 

uuu, kul, fala za ovo, mahime:) stvarno odlicno zvuci (guglala malo pa sam ustanovila da ga pustaju i da gostuje prilicno redovno odje na omiljenoj mi radio stanici. izgleda da je bas faca:) a meni totalno promakao… ha, kao da je to tesko;)).

 

evo jos jedan dragulj sa njegove p/liste od pre hrista, (koji killa!)

 

Link to comment

 

 

:D re: kaiya - scandalous

 

uuu, kul, fala za ovo, mahime:) stvarno odlicno zvuci (guglala malo pa sam ustanovila da ga pustaju i da gostuje prilicno redovno odje na omiljenoj mi radio stanici. izgleda da je bas faca:) a meni totalno promakao… ha, kao da je to tesko;))

Cekiraj mu boiler roomove, ima dva, jedan kod gillesa i jedan u aus. I soundcloud takodje.

Gledam ovu plejlistu sto si linkovala, prepoznajem gomilu tada aktuelnih stvari a sada su mu plejliste da ne prepoznajem gotovo nista, u dobrog diggera je izrastao

Link to comment

Cekiraj mu boiler roomove, ima dva, jedan kod gillesa i jedan u aus. I soundcloud takodje.

Gledam ovu plejlistu sto si linkovala, prepoznajem gomilu tada aktuelnih stvari a sada su mu plejliste da ne prepoznajem gotovo nista, u dobrog diggera je izrastao

 

okidok, puno hvala!

 

upravo ukljucila onaj kod gillesa (i sam pocetak zvuci odlicno). 

Link to comment

 

mahime, (jos samo ovo - da ne davim vise!!) mozda vec znas al za svaki slucaj, andras vodi radio shou ‘strange holiday’, na 3rrr. kad stignem, moracu malo da mu procesljam po podkastima:)

 

btw, preporuka za onaj bojler/r kod gillesa, svima koji bi da poslusaju malo poznate ili zaboravljene ozi (+nz) muzicke dragulje. stvarno odlican vajb:)

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...