Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

^Obecava, hvala.NP. Neverovatno, ali nikad dosad nisam slusao integralni album (samo izdvojene pesme, neke od njih). EDIT. Neke drugacije verzije stvari poznatih u vidu singlova (if 6 was 9, castles made of sand), po mom misljenju cak i superiornije od verzija koje se obicno vrte... sto znaci: auh!600full-axis-bold-as-love-cover.jpg

Edited by Indy
Link to comment
^Obecava, hvala.
molim lepo.biće tuča krajem godine za poziciju #3 između tos, shannon & the clams i hunx & his punx. u to ime:shannon-clams-dreams-rat-house-cover.jpg
Link to comment
Dakle, ovo je sjajno. Sad slušam treći put zaredom. Nisam (za) tog tipa dosad čuo.
pa da, kad ja to civilizovano predlozim, ne jebes me tri posto i onda dodja ovaj divljak i ti se primis na 'mamojeb'. cvrc,Rdjo, davaj linka za Shannone, mrzi me da trazim, prokuvao mi mozak.np:2dspk3n.jpg
Link to comment
pa da, kad ja to civilizovano predlozim, ne jebes me tri posto i onda dodja ovaj divljak i ti se primis na 'mamojeb'. cvrc,
Imao sam day off :D pa sam imao (vise) vremena da skidam nove stvari. Ne bi' ja tvoje preporuke ignoris'o, nema sanse.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...