Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

slusam trenutno sasvim trece, samo da porucim kurdiju da skida ili sta vec novog (solo) pollarda. nesto najbolje od njega poslednjih 15 albuma, tj. 3 ili cetiri godine.

Link to comment
slusam trenutno sasvim trece, samo da porucim kurdiju da skida ili sta vec novog (solo) pollarda. nesto najbolje od njega poslednjih 15 albuma, tj. 3 ili cetiri godine.
stigao je juce i bas upravo ide peti ili sesti put :)singl sam cuo odavno i mislim da na poslednjih 10-ak albuma nije bilo pesme koja je tako instantno zvucala kao pollard klasik.i izgleda da ih ima jos nekoliko koji polako isplivavaju na povrsinu.jedino me jebe ovaj fire records cetvrtasti omot... generalno ih ne volim, a na gbv polici mi stvara poseban problem, ne mogu nikako hronoloski da ga umetnem :(reformirani gbv me i dalje razocaravaju, slabiji su mi od pollardovih solo iz istog perioda. jedino bears for lunch mi je legao. al nikad ne znas kad ce neki da proradi.od opskurni(ji)h izdanja, ja bih tebi preporucio mars classroom - the new theory of everything.ja generalno kupujem dosta malo toga sto izlazi pod opskurnim imenima, ali taj mi je super, bolji od boston spaceships, barem 3 od 4 poslednja gbv, i vecine od poslednjih 6-7 pollarda.mozda u rangu ovog novog.
Link to comment
jedino me jebe ovaj fire records cetvrtasti omot... generalno ih ne volim, a na gbv polici mi stvara poseban problem, ne mogu nikako hronoloski da ga umetnem :(
:D
od opskurni(ji)h izdanja, ja bih tebi preporucio mars classroom - the new theory of everything.ja generalno kupujem dosta malo toga sto izlazi pod opskurnim imenima, ali taj mi je super, bolji od boston spaceships, barem 3 od 4 poslednja gbv, i vecine od poslednjih 6-7 pollarda.mozda u rangu ovog novog.
sad cu da potrazim, mislim da nisam nikada slusao. hvala.
Link to comment
Uuuuu, nisam znao da je izbacio novi album! Kakav je, valja li?
odličan, evo:
http://www.mediafire.com/download/6yxz2zb9z3887ip/ES_TVON.zip

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...