Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

može biti i od mene. ako se dobro sećam imao sam ih obe.kad smo već kod ploča, a pitam wf strangera, jel sam prevaren što prodajem third time's the charm - again za 20 jevra? tražio sam 30, ali sada je daj-šta-daš (kao i uvek kad moram da krckam kolekciju).

Link to comment

Deluje o.k. cena. Ovde je koliko vidim stala prodaja nosaca zvuka, osim ako ne prodajes Lunu za 30e i S. Panonskog za 25e, a uz to poklanjas prve Brejkerse.

Link to comment
Deluje o.k. cena. Ovde je koliko vidim stala prodaja nosaca zvuka, osim ako ne prodajes Lunu za 30e i S. Panonskog za 25e, a uz to poklanjas prve Brejkerse.
ajd luna i tako-tako, ali koga (osim glupih ino kolekcionara) zanima ta budala?prvi partibrejkers sam poklonio nasledniku tima yohannana u maximum rocknroll-u, kao i naše izdanje prvog real kids i jebemligavišešta.serem se u kolekcionare kad im satan skuplji od prvog p-brejkers albuma.
Link to comment

bad, strangeru, lancia, bilo ko...ima li neko da udeli link za d-load kazete Pokvarene Maste, ona sa Slusaj Najglasnije?unapred zahvalan

Link to comment

Treba da proverim u arhivi da li imam to. Kasetu nisam imao, jedino ako sam skinuo mp3 negde... proverim pa javim.

Link to comment
bad, strangeru, lancia, bilo ko...ima li neko da udeli link za d-load kazete Pokvarene Maste, ona sa Slusaj Najglasnije?unapred zahvalan
uh, ovo bih i ja mnogo voleo!al ako moze nesto bez downloadovanja i instaliranja raznih download managera i slicnih gluposti...isao sam na ovaj strangerov link al nista ne razumem sta se tu trazi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...